Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/inc/ansar/hooks/hook-index-main.php on line 104

Senin favori barın hangisi?

‘O Senin, Bu Benim!’

Nestlé Bar ailesinde herkes için bir bar var!

Besleyici öğünün kısa yolu Nestlé Tam Tahıllı Bar ailesi; yeni ürünleriyle genişliyor! Pratik ve hafif lezzetleriyle günün koşuşturmacasında, öğle molasında veya sabah keyfi sırasında size eşlik ediyor. Büyüyen Nestlé Tam Tahıllı Bar ailesi, besleyici ve lezzetli seçenekler arayanların tercihi oluyor.

Günlük koşturmaca içerisinde besleyici ve aynı zamanda pratik besinler tüketmek oldukça önem taşıyor. Besin değerleri ve lezzetiyle öne çıkan Nestlé Tam Tahıllı Bar ailesi, yeni lezzetleriyle pratik ve hafif yiyecekler arayanlara pek çok alternatif sunuyor. Tam Tahıllı Bar ailesinde yer alan Çilekli, Çikolatalı, Karamelli, Kurabiyeli Nesfit, Nesquik ve Corn Flakes lezzetlerinin yanına şimdi de Kırmızı Meyveli  Nesfit, Kakule ve Tarçın Aromalı Corn Flakes ve Ballı Cheerios Bar eklendi! Canı Nestlé Bar çekenler seçenekler arasından dilediğini seçiyor, lezzeti doyasıya kutluyor! Nestlé Tam Tahıllı Barlar, düşük kalorili ve daha çok tam tahıl ve lif içeriğiyle hızlı ve besleyici bir alternatif olarak öne çıkıyor. Üstelik kalsiyum ve demir açısından da zengin!

Sade mi yoksa tarçın ve kakule aromalı Corn Flakes mi? Telaş yapmaya gerek yok! Nestlé Tam Tahıllı Bar ailesinde herkes için alternatif bulunuyor. #OSeninBuBenim deyin ve istediğiniz barı sevdiklerinizle birlikte yiyin!

Gün içinde çantanızdan çıkarıp kolayca tüketebileceğiniz Tam Tahıllı Barlar, Nestlé tutkunlarına pratik, hızlı ve rahatça atıştırabilecekleri kahvaltı ve ara öğün alternatifi sunuyor.

Elçin Tekirler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir