Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/inc/ansar/hooks/hook-index-main.php on line 104

Okullar arası Futbol Yıldız ve Küçük Erkekler İl Birinciliği Müsabakaları Tamamlandı

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Okullar arası Yıldız ve Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği” müsabakaları tamamlandı.

Okullar arası Yıldız Erkekler Futbol Müsabakaları 1 Nolu Ali Hoşfikirer Stadı’nda gerçekleşirken, Küçük Erkekler futbol müsabakaları ise Gündüz Tekin Onay Stadı’nda gerçekleşti. Yıldız erkeklerde 48, Küçüklerde 41 okuldan sporcular müsabakalara katılım gösterdi.

Yıldız Erkeklerde turnuvanın başından beri üstün performans gösteren Ahmet Sapmaz Ortaokulu Adana İl Birincisi olurken, Küçük Erkeklerde Gazi Ortaokulu (Ceyhan) birinci olarak zafer sevinci yaşadılar.

Çekişmeli geçen müsabakalar sonundan dereceye giren sporculara madalya ve kupaları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır, Antrenörler ve okulların beden eğitimi öğretmenleri verdi.

Müsabakaların sonuçları:

Yıldız Erkekler:

1.       Ahmet Sapmaz Ortaokulu

2.       Şehit Murat Savaş Kale Ortaokulu

3.       Şehit Metin Malkav Ortaokulu

4.       Yavuzlar Ortaokulu

Küçük Erkekler

1.       Gazi Ortaokulu (Ceyhan)

2.       Buhara Ortaokulu

3.       Şehit Metin Malkav Ortaokulu

4.       Bilge Kağan Ortaokulu​

YUSUF ERDEM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir