Seyhan Müftülüğü’nün düzenlediği ‘Ramazan Oruç ve İftar Sevinci’  temalı resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler için ödül töreni yapıldı.

Ömer Haluk Özuçak İlkokulu öğrencileri 4 ödülle törene damgasını vurdu. Bisiklet, tablet ve scoter gibi hediyelerin olduğu yarışmada Özel Eğitim Otistik Öğrencisi Ali Sadık Ceylan Özel ödül olarak bisiklet kazandı. Yine Ömer Haluk Özuçak İlkokulu’ndan Müzeyyen yapıcı tablet, Çağla Postallı ve Gülbahar Ersoy’da diğer ödüllere layık görüldü.

Seyhan Müftülüğü çok amaçlı salonda düzenlenen ödül törenine, Seyhan Müftüsü Hasan Hüseyin Güller, İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzettin Aydın, çok sayıda okul müdürü, öğrenci ve veliler katıldı. Ödül törenin açılış konuşmasını yapan Seyhan İlçe Müftüsü Hasan Hüseyin Güller, “Yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımıza milli ve manevi değerlerimizi aşılamak, onların ailesine ve topluma yararlı bir fert olarak yetişmesine katkı sağlamak ve toplumda Ramazan Ayı ve oruç ibadeti ile ilgili bir farkındalık oluşturabilmek amacıyla böyle bir yarışma düzenledik. Yarışmaya 600’ün üzerinde eser katıldı. 50 öğrenciye çeşitli hediyeler takdim ettik” dedi.

Törende, Birincilere 5 adet bisiklet, İkincilere 5 adet tablet bilgisayar, Üçüncü olanlara ise 5 adet Scoter hediye edildi

HABER ÖMER HALUK ÖZUÇAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir