Ramazan Çimen

Ramazan Çimen’den yeni yıl kutlaması

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. Ramazan Çimen’in mesajı şöyle:

“Deprem ve Covid-19 salgının yaşandığı 2020 yılı acılarımızla geride kalacak, yeni yıl camiamıza daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk, daha fazla başarı getirsin. Hayatımızda güzel ve anlamlı günler, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep bizlerle olsun.

Ramazan Çimen’den yeni yıl mesajı Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Ramazan Çimen’den yeni yıl kutlaması

2021 yılının tüm amatör spor ailesine,

Amatör ailemizin sporun dostluk, barış ve kardeşlik gibi önemli değerlerinden vazgeçmeden, rakibe saygıyı ve Fair Play ruhunu her şeyin üstünde tutması, yeni yıldaki en büyük dileğimiz. Bu düşüncelerle, başta Covid-19 illetinin son bulması dileğiyle, 2021 yılının tüm amatör spor ailesine, Adana’mıza, ülkemize ve dünyaya sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyor, sporcularımızın, vefakar yöneticilerimizin ve tüm spor camiamızın yeni yılını kutluyorum.”

One thought on “Ramazan Çimen’den yeni yıl mesajı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir