Benetton’dan Rengarenk Bayram CoşkusuBenetton’dan Rengarenk Bayram Coşkusu

Benetton’dan Rengarenk Bayram Coşkusu

United Colors of Benetton, bayramı rengarenk koleksiyonlarıyla karşılıyor. Benetton, kadın, erkek ve çocuk kategorilerindeki tasarımlarıyla hem sevdiklerine hediye almak isteyenlere hem de bayramı yeni kıyafetlerle karşılamak isteyenlere seçenek sunuyor.

Benetton 2022 Yaz Koleksiyonları bayram coşkusunu gardıroplara taşıyor. Kadın, erkek ve çocuk kategorilerindeki tasarımlarıyla rengarenk bir yaz yaşatan Benetton, indirim kampanyasıyla da bayram coşkusunu ikiye katlıyor.

Seçili koleksiyonlarda geçerli indirim kampanyasıyla hem sevdiklerine hediye almak isteyenlere hem de bayramı yeni tasarımlarla karşılamak isteyenlere seçenekler sunan Benetton’un kadın koleksiyonlarındaki renkli ve desenli elbise modelleri, erkek koleksiyonlarındaki klasikleşen polo yaka tişörtleri ve çocuk koleksiyonlarındaki rengarenk tasarımlar ön plana çıkıyor. Beachwear koleksiyonuyla da yazın tatil stillerine renkli bir dokunuş yapan Benetton’un yüzde 50’ye varan indirimli ürünleri seçili Benetton mağazalarında ve benetton.com.tr’de satışa sunuluyor.

United Colors of Benetton Hakkında:

Benetton Grup, 5.000’den fazla mağazası ile dünyanın en önemli pazarlarında faaliyet gösteren, dünyanın en tanınmış şirketlerinden biridir. Geleceği planlayan, bugünü yaşayan, çevreye ve insan onuruna saygı gösteren grup, dönüşüm içinde olan toplumlara karşı da sorumluluk duygusuyla hareket eder. Değişim ve yenilikler üzerine esnek ve küresel bir yapıya sahip olan Benetton; tarihi, renkleri, moda anlayışı, perakende satış mağazası devrimi, benzersiz satış ağları opsiyonları, sosyal sorumluluk bilinci ve kültürel tartışmalara değinmekten kaçınmayan evrensel iletişimiyle de sektörel ve toplumsal gelişimi destekler. Renk, moda ve demokratik fiyat politikasıyla konsolide bir kimlik sergileyen grup, benimsediği değerler ve iş tutkusuyla güçlü ve dinamik bir yapı oluşturur. United Colors of Benetton, satış ağının gelişimini de dünya çapında önemli bir yatırım programı ile destekler. Mağazalarını; koleksiyonların, renklerin ve tasarımların ilgi odağı olduğu ve giderek daha çekici hale gelen, dinamik ve etkileşimli bir perakende bağlamında sunmak için son derece modüler ortamlardan yararlanan Benetton, tarihi şehir merkezlerinde ve alışveriş merkezlerinde önemli konumlarda yer alır.

United Colors of Benetton Türkiye Hakkında:

1985 yılında Türkiye’ye ilk giren uluslararası hazır giyim markası olan Benetton, ülkedeki sektör gelişimine büyük katkı sağlamıştır. Koleksiyon yapısı, renkliliği ve canlılığı ile Türk kültürüne hızlı bir adaptasyon gösteren marka 35 yılı aşkın sektör tecrübesiyle Türkiye’de 45 mağaza ve 30 farklı satış noktasına sahiptir. Yüzde 100 pamuk, yüzde 100 yün gibi doğal hammaddeler ile üretimini sürdüren United Colors of Benetton, Green B adını verdiği sosyal sorumluluk projesiyle de sürdürülebilirlik çalışmalarına öncülük etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş
Bağlantıyı kopyala