ADANA(HABERİN SONU)Uluslararası Rotary 2430. Bölge Guvernörü Hakan Karaalioğlu, guvernör yardımcıları ve Adana’da faaliyet gösteren kulüp başkanları bir dizi ziyarette bulunuldu. Heyet Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ve Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar’ı ziyaret etti. Ziyaretlerde rotarylerin belediye ve diğer kurumlarla ortaklaşa yaptıkları projeler konuşulurken bundan sonra neler yapılacağı konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

ZEYDAN KARALAR’A ROTARYLERDEN ZİYARET

Uluslararası Rotary 2430. Bölge Guvernörü Hakan Karaalioğlu,
Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar’ı ziyaret etti.

UR.2430 Bölge Guvernörü M.Hakan Karalioğlu, guvernör yardımcıları Lütfi Soyupak, Adana Çukurova Rotary Kulübü Başkanı Bekir Turgut, Adana Tepebağ Rotary Kulübü Başkanı Merih Terzi, Adana 5 Ocak Rotay Kulübü Başkanı Okan Ejder, Adana Taşköprü Rotary Başkanı Serdar Aydın’dan oluşan heyet Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette guvernör Hakan Karaalioğlu Başkan Zeydan Karalar’a Rotary hakkında kısa bilgiler aktardı. Adana kulüpleri ve Büyükşehir Belediyesinin yürüttükleri ortak projelerin son durumları hakkında görüşmelerin ardından ziyaret sona erdi.

SEYHAN BELEDİYESİ İLE ROTARY ARASINDAKİ ORTAK PROJELER DEVAM EDECEK

Seyhan Belediye Başkanı Akif Akay’a
Akif Akay’a nezaket ziyaretinde bulunan rotary heyeti

Seyhan Belediye Başkanı Akif Akay’a nezaket ziyaretinde bulunan rotary heyeti başkan Akay’a rotary hakkında kısa bilgiler de aktardı. Adana kulüplerinin Seyhan Belediyesi ile yürüttükleri ortak projelerin son durumları hakkında görüşüldü. Rotaryler ve Seyhan belediyesi arasında projeler devam edecek.

ROTARYLERDEN FESTİVALE DESTEK

Çukurova Belediyesi’nde Başkan Soner Çetin ile bir araya gelen heyet yapılmış ve yapılacak olan projeler hakkında görüş alış verişinde bulunduktan sonra Çukurova Belediyesinin başlatacağı bir Festivalin desteklenmesi için karşılıklı mutabakata vararak ortak komite kurulmasına karar verildi.

Çukurova Belediyesinin başlatacağı bir Festivalin desteklenmesi için karşılıklı mutabakata vararak ortak komite kurulmasına karar verildi.
Çukurova Belediyesi’nde Başkan Soner Çetin

ROTARYLERDEN ÜNİVERSİTEYE TEŞEKKÜR

Belediye başkanlarının ardından Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ile bir araya gelen heyet üniversitede gerçekleştirecekleri projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular. Üniversite hakkında rektörden kısa bilgiler alan heyet, rotary hakkında da bilgi verdi. Heyette üniversite ile ortak proje yapan kulüp başkanları destekleri için rektöre teşekkür etti. 

HABER ZAFER ŞAHİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir