Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/single.php on line 88

Demokrasinin bir gereği olarak, sandıkta çıktı görünen sonuca göre, Ankara ve İstanbul’da seçilen mazbatalar yeni başkanlara verildi. İstanbul’un yeni Bel.Başk. Sayın İmamoglu ile cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’ı karşı karşıya getirmek isteyen karanlık güçler, kavgadan, gerginlikten nemalanan güçler, Sayın İmamoglunada, sayın Yavaşada, sayın Erdoganı karşılayıp karşılamıyacagını söylediler,onlarda tabiiki karşılıyacagız ülkemizin Ve bizim Cumhurbaşkanımız dediler..istedikleri cevabı alamayınca, bu defa cenazede İmamoglu ile tokalaşmadı deyip,o görüntüleri servis ettiler,ama aynı anda tekrar tokalaşma ,konuşma ,kandil tebriğini,karşılamaları göstermediler..Arkasından sayın Cumhurbaşkanın 82 milyonu kucaklayıcı,2023 Türkiye’sini inşa edecek olan yine milletimizin bizatihi kendisidir.

Ülkemizin bekasını ilgilendiren meselelerde, siyasi görüş ayrılıklarımızı bir tarafa koyarak, 82 milyon hep birlikte TÜRKİYE İTTİFAKI olarak hareket etmeliyiz.Ülkemizin önünde 4,5 yıllık kesintisiz bir icraat dönemi bulunuyor.

Seçim tartışmalarını geride bırakarak, ekonomi ve güvenlik başta olmak üzere asıl gündemimize odaklanmamız şarttır.Dönem, musafahalaşma, kucaklaşma, birlik ve beraberliğimizi perçinleme dönemidir.

Gayemiz, milletimizin refahını artırmak, güvenlik ve özgürlük dengesini koruyarak devletimizin bekasına yönelik tehditleri bertaraf ederek, Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştırmaktır.Terörle mücadelemizi kararlılıkla sürdürürken, inşallah ülkemizin ihtiyacı olan yapısal reformları da hayata geçirmeye devam edeceğiz.Gücümüzü Milletten alarak, daima ortak akla, ortak vicdana, milletimizi bir araya getiren ortak değerlere vurgu yapacak; kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden siyaset yelpazesindeki herkesle  TÜRKİYE ORTAK PAYDASINDA buluşmanın mücadelesini vereceğiz.”anlamlı cümleleri sonrası Sayın Kılıçdaroğluna şehit cenazesinde planlı saldırı ülkemizde huzuru istemiyen güçlerin başlangıç provasıdır..Siyasetçiler,yetkili ve etkililer dikkatli olmalı,milletimiz oyunun farkına varıp,ülkemizi karıştırmak isteyenlere izin vermemelidir.

[08:06, 22.4.2019] Yıldırım Bekir Fevzi: Köşem resimli tüm basınada gönder..Köprü yardımlaşma dernek başkanı-Gazeteci Yazar Bekir Fevzi Yıldırım’dan Sagduya Davet..şeklinde gönder

HABER : Bekir fevzi YILDIRIM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir