ŞAMPİYON TAKIMA KUPALI VE MADALYALI KUTLAMA

Tekerlekli Sandalye Basketbol 3. Lig B grubunu lider bitirdikten sonra Antalya’daki Play-Off maçlarının da tamamını kazanarak namağlup şampiyon olarak 2. Lige yükselen TEMSA Adana Engelliler Spor Kulübüne sponsorları TEMSA tarafından başarı yemeği verildi.

Zaimoğlu Park Zirve Onbaşılar ’da düzenlenen yemeğe TEMSA İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Erhan Özel, Çalışma İlişkileri Müdürü Oğuz Özberk, İdari İşler yöneticisi Yusuf Filazi, Kulüp Başkanı Gürsel Kocatürk, Antrenör İlker Yenigün ile şampiyon takımın sporcuları katıldı.

Yemek sonrası seyir terasında kazanılan kupa ve madalya Genel Müdür Yardımcısı Erhan Özel’e Kulüp Başkanı Gürsel Kocatürk ve takım kaptanı tarafından takdim edildi. Kulüp Başkanı Gürsel Kocatürk, desteklerini esirgemeyen ve kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederken, isim sponsoru olan yapan TEMSA’ya ayrıca bu yemeği verdikleri için de teşekkür etti.

Madalyayı boynuna takan TEMSA İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Erhan Özel, başarılarından dolayı tüm sporcu ve yöneticileri kutlayarak, devamı dileğinde bulundu. Özel, kurum olarak her zaman destek olmak için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini de ifade etti.

HABER VE FOTO ARİF BASRİ BAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir