Başkan Çetin, yeni atanan CHP Çukurova İlçe Başkanı Atay’ı ziyaret etti

“31 Mart’ta hep birlikte destan yazacağız”

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yeni atanan CHP Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay ve yönetim kuruluna “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Başkan Çetin, örgütümüz, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte seçime kadar tek vücut olarak çalışarak, 31 Mart’ta yine bir destan yazacağız” dedi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanlığına atanan Remzi Ümit Atay ve yeni yönetim kuruluna “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Bir süre İlçe Başkanı Atay ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet eden Başkan Çetin, “Seçim çalışmalarının bir bölümünü, maalesef ilçe örgütümüz olmadan sürdürmek zorunda kaldık. Eski ilçe başkanımız görevde bulunduğu süre içinde büyük emek verdi. İlçe yönetiminin atanmasından dolayı büyük mutluluk duyduk. Seçime kadar olan zamanı, en iyi şekilde değerlendireceğiz ve örgütümüz, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte çalışarak 31 Mart’ta destan yazacağız” dedi.

SANDIK GÖREVLİLERİYLE TOPLANTI

Başkan Çetin İlçe Başkanı Atay’la birlikte ilçe binasında seçimde görev alacak okul sorumluları ve sandık görevlileri toplantısına katıldı.

Seçimde en büyük sorumluluğun sandık görevlilerine düştüğünü vurgulayan Başkan Çetin, “Seçime az bir zaman kaldı. Bunu en iyi şekilde değerlendireceğiz. Seçim günü, büyük yük sizlerin omuzlarınızda olacak” şeklinde konuştu.

CHP Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kalan sürede aradaki zaman kaybını telafi edecek yoğun bir program uygulayacağız” ifadesini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir