SİYAH KUŞAK SPOR KULÜBÜ'NDEN RAMAZAN ÇİMEN'E TAM DESTEK.
Siyah Kuşak Spor Kulübü’nden Ramazan Çimen’e destek

Siyah Kuşak Spor Kulübü Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, Siyah Kuşak Spor Kulübü’nü ziyaret edip sporculara tatlı ikram etti.

Çimen, Siyah Kuşak Spor Kulübü’nün

Spora ve sporcuya olan duyarlılığı ile gittiği her kulüpte “Başkan” gibi ilgi ve destek gören Ramazan Çimen, Siyah Kuşak Spor Kulübü’nün Başkanı Sefa Ögelge ile sohbet etti.

SİYAH KUŞAK SPOR KULÜBÜ'NDEN RAMAZAN ÇİMEN'E TAM DESTEK.
SİYAH KUŞAK SPOR KULÜBÜ’NDEN RAMAZAN ÇİMEN’E TAM DESTEK.
ADANA ASKF’NİN DUYARSIZLIĞI

Aylardır Pandemi nedeniyle maddi-manevi sıkıntılı günler geçirdikleri bu zor dönemde ASKF’nin kendileri ile ilgilenmeyişinin üzüntü verici olduğunu belirten Siyah Kuşak Spor Kulübü’nün Başkanı Sefa Ögelge, ” 1 yıldır hiçbir şey yapmadan evlerimizde yatıyoruz.

Siyah Kuşak Spor Kulübü

Bizim ihtiyaçlarımız var. Herkesin bakmakla yükümlü olduğu ailesi var. Hepimiz dardayız ve zordayız.

Bu kulüpler ne yapıyorlar, ve sorunları var mıdır yok mudur?

Bunu düşünmek lazım. ASKF yöneticilerinin aylardır duyarsız kalarak unuttuğu kulübümüze destek ziyareti gerçekleştiren Ramazan Çimen’e bu hassasiyeti için teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

RAMAZAN ÇİMEN BAŞKAN GİBİ İLGİ GÖRDÜ

Siyah Kuşak Spor Kulübü’nün çalışmalarını yerinde izlemeye gelen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen ile ekibi, gördükleri ilgi ve sevgiden memnun kaldılar.

ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen

Çalışmalarını titizlik içerisinde sürdüren Siyah Kuşak Spor Kulübü’nü ziyaret etmekten mutluluk duyduklarını belirten ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, “Uzun yıllar bu işi yapan ve başarılı çalışmaları ile takdir edilen Başkan Sefa Ögelge’nin ortaya koyduğu bu eseri kutluyoruz. Bizler spor yöneticileri olarak her zaman böyle Türk sporuna katkı koyan kulüplerimizin yanındayız” diye konuştu.

Çimen, sporculara tatlı ikram ederken

Antrenman sonrası ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, sporculara tatlı ikram ederken, sporcular kendileriyle hatıra fotoğrafı çektirdiler.

2 thoughts on “Siyah Kuşak Spor Kulübü’nden Çimen’e destek”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir