Sporbox.net için önemli bir dönüm noktası…

Ve K.Yalçın Göl Sporbox.net’te..

Türkiye’nin en iyi spor portalları arasında yer alan ve bugüne dek gerçekleştirdikleriyle bunun hakkını vermeye çalışan sporbox.net’in tüm spor kamuoyuna çok önemli bir haberi var.


Bugün Sporbox.net için önemli bir dönüm noktası…

Yaptığı haberlerle, dosyalarla ses getiren, aldığı çok sayıda ödülle adından sıkça söz ettiren, Türk spor medyasının önemli isimlerinden biri olan  Kamil Yalçın Göl   artık Sporbox.net’in başına geçiyor..

Hep daha iyi olmayı hedefleyen Sporbox.net, bundan sonra usta gazeteci K. Yalçın Göl’ün Genel Yayın Yönetmenliğinde çıtayı daha da yükseltecek, Türkiye’nin en iyi spor sitesi olma iddiasının hakkını daha fazla verecek.

Sporbox.net için önemli bir dönüm noktası…
Sporbox.net için önemli bir dönüm noktası…

1990’lı yıllarda mesleğe spor spikeri olarak adımını atan K. Yalçın Göl, 25 yılı aşkın meslek kariyerine çok sayıda ödül sığdırdı.  Birçok televizyon ve radyoda yaptığı başarılı programların ardından, sayısız dergi ve gazetede spor yazarlığı gibi görevler üstlenen K. Yalçın Göl, en son Pembe Radyo’da Genel Koordinatörlük yapmaktaydı. Araştırmacı kimliğiyle birçok sır perdesini aralayan, gündemi sarsan özel haberlere imzasını atan usta gazeteci, K. Yalçın Göl,  bundan böyle tüm mesleki birikimini Sporbox.net’in hizmetine sunacak…

Türkiye’nin önde gelen spor sitelerinden Sporbox.net, K.Yalçın Göl yönetiminde bundan sonra yaptığı habercilikle farkını daha da fazla hissettirecek.

KAMİL YALÇIN GÖL ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir