Lonjevite'den güneş lekeleri, kırışıklık ve kuruluğun gizli savaşçısı; Tamanu Yağımayotte, takamaka, calophyllum inophyllum on the beach

Lonjevite’den güneş lekeleri, kırışıklık ve kuruluğun gizli savaşçısı; Tamanu Yağı

Fransız Polinezyası ve Güneydoğu Asya yerlilerinin antik çağlardan bu yana cilt sorunları için kullandığı Tamanu yağı, Lonjevite Antioxidant Rejuvenating Serum ile etkili sonuçlar sunuyor.

“Yeşil Altın ve Güzellik Yaprağı” olarak da anılan Tamanu içeren Lonjevite Antioxidant Rejuvenating Serum, düzenli kullanımda sadece cildi iyileştirmekle kalmıyor, nemlendirirken koyu lekelerin ve hiperpigmentasyonun giderilmesine de yardımcı oluyor. Özellikle yaz aylarının yoğun sıcağı ile dengesini kaybeden, yer yer lekelenen ciltler, kendini ulaşılması zor ama bir o kadar da kıymetli bitkinin kollarına bırakmalı.

En güçlü cilt dönüştürücüsü

Serum özellikle cildin kaybettiği elastikiyete ve diğer bileşenlere odaklanıyor. Leke görünümü ve hiperpigmentasyonda oldukça etkili. Tamanu’nun kumarin ve ksanton antioksidanlarıyla cildinizin kolajen ve diğer bileşenlerini oluşturmaya yardımcı oluyor. Bu güçlü antioksidanlar hücre zarlarının serbest radikallere karşı savunma mekanizmasını da artırıyor.

Tamanu yağının antioksidan ve yaraları iyileştirici nitelikte olması, egzama, dermatit gibi ciltte kuruluk ile mücadelede eden herkes için mucize niteliği taşıyor. Ayrıca, cilt tarafından kolayca emildiği için kolajen seviyelerini uyarıyor, canlandırıyor, özellikle kırışıklıklar için hücre yenilenmesinin en büyük destekçisi haline geliyor.

LONJEVITE HAKKINDA

Eczacı güvenilirliği ve tasarımcı estetiği ile kurulan Lonjevite’de, güzelliğin gezegene saygılı ve sürdürülebilir olması gerektiğini savunuyoruz. Doğanın iyileştirici güçlerine saygı duyuyor, doğayı ilham perimiz ve en değerli kaynağımız olarak görüyoruz.

Yüksek kaliteli botanik yağlarla ürünlerimizi formüle ediyoruz. Biyoçeşitliliğin korunmasına da coşkuyla bağlı kalarak vegan, zulüm içermeyen, etik kaynaklı, özenle paketlenmiş ürünler sunuyoruz.

Aromaterapi uzmanlığı ile en iyi cilt sağlığına ulaşmak için gerekli olan bütünsel yaklaşımı benimseyerek, vücuda ve zihne iyi gelecek formüller hazırlıyor ve bu formülleri GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ve ISO9001:2005, ISO22716:2007 belgeli kendi üretim tesisimizde özenle üretiyoruz. Eczacı güvenilirliği ve tasarımcı estetiğini bir araya getirerek, en kaliteli doğal aktifleri kullanarak, her yönüyle şeffaf cilt bakım markası Lonjevite’yi güzellik dünyasına kazandırdık.

Doğal cilt bakımına getirdiğimiz yeni yaklaşımla, en güzel cildin sağlıklı bir cilt olduğuna inanıyor, ürünlerimizi bu özenle üretiyoruz. Daha kaliteli ve daha sade olmak birinci önceliğimiz; sadece iyi hazırlanmış formüllerimizde değil, aynı zamanda tasarım odaklı bir iyi yaşam markası olma yaklaşımımızda da bunu ön planda tutuyoruz. Doğaya saygılı, daha konsantre aktif botanikler kullanarak, doğal cilt bakımının birinci sınıf kalitede olabileceğini kanıtlıyoruz…
www.lonjevite.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş
Bağlantıyı kopyala