Türkiye Şampiyonu sporcu’dan, Başkan Akay’a ziyaret

Seyhan Belediyesporlu Muhammed Türkiye Şampiyonu

Muhammed İran, atletizmde Adana’nın gururu oldu

Türkiye Şampiyonu sporcu ’dan, Başkan Akay’a ziyaret

NOVACELL AJANS / ADANA – Türkiye Şampiyonu sporcu . Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 30-31 Ocak 2021 tarihleri arasında İstanbul’da organize edilen Komple Atlet Salon Ligi 1.kademe yarışı U-20 kategorisinde Seyhan Belediye spor Kulübü Atletizm takımının başarılı sporcusu Muhammed İran Türkiye şampiyonu oldu. Şampiyon sporcu, Seyhan Belediye Başkanı Akif  Kemal Akay’ı ziyaret etti. Başkan Akay, Muhammet’i elde etmiş olduğu başarıdan dolayı tebrik edip kendisine, Antrenörleri Serdal Kadıoğlu ve Mehmet Danacı’ya hediye takdim etti. Türkiye Şampiyonu sporcu

Türkiye Şampiyonu sporcu’dan, Başkan Akay’a ziyaret
Türkiye Şampiyonu sporcu’dan, Başkan Akay’a ziyaret
BAŞKAN AKAY:MUHAMMED BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATTI

Başarının yolunun altyapıya verilen önemden geçtiğini belirten Seyhan Belediye Başkanı ve Seyhan Belediyespor Kulübü Onursal Başkanı Akif  Kemal Akay, “ Muhammed ile gurur duyduk. Kolay bir başarı elde etmedi. Bizim de kendisine olacağımız destek ile önümüzdeki yıllarda çıtayı yükselteceğini umut ediyorum.

Türkiye Şampiyonu sporcu

Tüm branşlarda altyapıya ağırlık vereceğiz. Atletizm sporu’nun daha iyi noktaya gelmesi adına ilçemiz sınırları içerisinde atletizm tesisini Seyhanlılara kazandırma projemiz var. En kısa sürede bu konuda önemli mesafe katedeceğiz” dedi.

BAŞKAN AKAY:MUHAMMED  BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATTI
BAŞKAN AKAY:MUHAMMED BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATTI
MUHAMMED:DESTEĞİNDEN DOLAYI BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Geçtiğimiz sezon U-18 kategorisinde şampiyonluk kürsüsüne çıkan bu sezonda U-20 kategorisi’nde Türkiye Şampiyonu olarak Adana’nın gururu olan Seyhan Belediyespor Kulübü sporcusu ve aynı zamanda TOHM (Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi) sporcusu olan 2003 doğumlu Muhammed İran, “ Spora ve sporcuya desteğini esirgemeyen Seyhan Belediye Başkanımız Akif  Kemal Akay’a, teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir