Yerel Medya Güç Birliği Platformu’ndan TÜYAP’a ziyaret

ADANA- Haftalık, on beş günlük ve aylık gazeteler olarak ortak hareket etme amacıyla kurulan Yerel Medya Güç Birliği Platformu’nun Başkanı Kamil Yalçın Göl ve yönetim kurulu üyeleri TÜYAP Adana Bölge Müdürü Salih Gökmen’i ziyaret etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Bölge Müdürü Gökmen, Başkan Kamil Yalçın Göl’den kurdukları oluşum hakkında bilgiler aldı. Ziyaret esnasında platform yöneticileri Hasan Hüseyin Türk ve Halise Tekbaş, Bölge Müdürü Gökmen ile Adana ekonomisi ve spor konusunda sohbet ettiler.

Adana’da yerel medyanın oldukça önemli olduğunu, kendilerinin hiçbir zaman gazete ve gazeteci ayrımı yapmadıklarını belirten TÜYAP Adana Bölge Müdürü Salih Gökmen, gazetelerin mevcut sorunlarının çözümü noktasında Yerel Medya Güç Birliği Platformu’na her zaman destek olacaklarını belirterek, Başkan Kamil Yalçın Göl şahsında tüm platform mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.

Yerel Medya Güç Birliği Platformu Başkanı Kamil Yalçın Göl ise kabulünden dolayı TÜYAP Adana Bölge Müdürü Salih Gökmen ile Halkla İlişkiler Uzmanı Şerife Yılmaz Evci’ye teşekkürlerini iletti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir