KOCAİSPİR “İLK İŞİMİZ O TABELAYI ASMAK OLACAK”

KOCAİSPİR “ TAZİYELERİMİZDE İLK GÜN YEMEĞİ BİZDEN”

KOCAİSPİR” ŞEHİR DIŞINA ÇIKICAK CENAZELER İÇİN ÖZEL YAPIM ARAÇLAR ALACAĞIZ”

KOCAİSPİR “ HİZMET KONUSUNDA MESAİ KAVRAMIMIZ OLMAYACAK “

KOCAİSPİR “ İLGİNİZ BU TEVECÜHÜNÜZ BİZİ BAŞKAN YAPACAK”

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Yüreğir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir, gittiği her yerde büyük ilgiyle karşılanıyor. Yaptığı açılışlar miting havasında, ev toplantılarında ise oturacak yer bulunmuyor.

Hizmet koşununda mesai kavramının olmayacağını ifade eden Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Belediye’yi kazandıklarında yapacakları ilk işin “Vatandaş her zaman haklıdır” tabelasını asacaklarını söyledi. Özel firmalarda olduğu gibi, memnuniyet anketleri ile hem Yüreğir halkına hizmeti hem de çalışanları daha iyi motive edeceklerini söyledi.

Cenazelerde ilk gün yemeğini kendilerinin karşılayacağını da hatırlatan Başkan Adayı Kocaispir” Şehir dışına çıkacak cenazeler için özel yapım araçlar alacağız. Artık vatandaşımız, acı gününde ne yemek konusunu nede araç konusunu düşünmeyecek. Bu hizmetleri Belediye olarak 7/24 mesai kavramı olmaksızın biz yapacağız. Bunun karşılığında sizlerden sadece “Allah razı olsun “demeniz yeterli olacaktır. Sizlerin bu ilgisi, teveccühü bizleri Belediye Başkanı yapacaktır. Ben ve ekibim yol arkadaşlarım olan meclis üyelerimiz ile hizmete hazırız. “ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir