YILMAZ VE ZÜLEYHA NİHAYET GERÇEKLERİ KONUŞTU! 

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, tüm dengelerin değiştiği 2’nci sezonunda heyecan dolu yeni bir bölümle ekrandaydı.

Hünkar’ın yalanları ve tehditleri ile değişen kader kartları bu hafta yeniden dağıldı!

Züleyha’nın, onu ölümden kurtarmak için kendi hayatından vazgeçerek Demir ile evlendiğini öğrenen Yılmaz, binbir güçlük atlattıktan sonra Züleyha ile buluşmayı başardı!

Yılmaz, her şeyi öğrendiğini söyler ve Züleyha yaşadıklarını anlatmaya uğraşırken, büyük kavuşma heyecanları maalesef yarım kaldı!

Gecenin bir yarısı ıssız bir yerde buluşan Yılmaz ve Züleyha, bir araba sesiyle irkildiler ve ansızın Demir karşılarına dikildi.

Yeni sezonun ikinci bölümü, nefes kesen olayların ardından bu kritik anda bitti!

37’NCİ BÖLÜMDE HEYECAN DORUKTAYDI!

Fekeli’nin ölüm döşeğindeki anları ile başlayan yeni bölüm, ameliyathaneden gelen iyi haberle yüreklere su serpti.

Aynı anda Yılmaz, Fekeli’yi vurmaktan; Demir ise Cengaver’i vurmak suçundan girdikleri hapishanede aynı koğuşa düştü. Görülen ilk duruşmada Yılmaz tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılınca, Züleyha ile buluşmak için her yolu denedi!

Her perşembe milyonları ekrana kilitleyen ‘Bir Zamanlar Çukurova’ aşk üçgenindeki kritik buluşma ile bu hafta çok heyecanlı bir final yaptı.

Selma SEMİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir