Manken Yağmur Gültekin kimdir

Manken Yağmur Gültekin kimdir

Yağmur Gültekin Neden Oyuncu Olmak istiyor.?

Manken Yağmur Gültekin Ankara Batıkentte doğdum Annem mersinli Babam  Siirtli ben evin tek çocuğu olaraka ailemin desteği ile  Devlet okullarında okudum ve Kırıkkale Üniversitesini kazandım ve Kırıkkale Üniversitesini bitirdim. Stajyerliği Batıparkt çocuk kulüp’ ünde yaptım.

Öğretmenliği ve Tiyatroyu çok seviyorum  her iki meslekte eğitici olması benim benim ruhum ve idealimle özümleşmektedir .

Öğretmenlikle Tiyatroyu bir birine bağdaştırınca topluma ve faydalı olduğuna inanıyorum .

Tiyatroda ve sinema benim çocukluk hayallerim hayallerimi ilkini tiyatroda gerçekleştirdim.Tiyatroda baş rolde oynadım bunun yanı sıra dizilerde oynadım. Çocukları ve Öğretmenliği çok seviyorum mesleğime aşık bir olarak en güzel şekilde görevimi yapmaktayım ,çocukluğumda buna mankenliğde sevdiğim için teklifler geldikçe  mankenlikte yapmaktayım.

Çocukluk dönemlerimden bu güne kadar Yeşilçam artistlerin taklitlerini yaparım. Gürünay Akalın’ının kataloğ çekimlerine davet etmesi ile kataloğuna çıktım.

Mustafa Yücenin İnecek var Klip’inde oynadım. Kliplerde oynamayı çok seviyorum. En büyük hayallerimden bir ise dizilerden birinde baş rol oynama en büyük hayalim, başrol gelmesini canı gönülden bekliyorum.

Küçük yaşlarımdan beri çok çileler çekerek geldim. Tek Çocukluğumu yaşayamayan bir olarak biri olarak ben annemin tek  prensesi oldum.

İşlerimi çok engelleyen insanlar oldu. Annem güzellik uzmanı aynı zamanda Ankara Ostim’de Klasör telleri imalatında çalışarak üniversiteyi bitirene kadar çok zorlukları aşarak bana destek verdi. Bilgisayrımı ve bir çok ihtiyaçlarımı karşılaması için mücadele vererek okulu bitirdim.

Bende bir yandan anneme destek vermek için Kataloğ,Klip, Dizi ve Tiyatro gibi sevdiğim işlerde çalışarak madiddi durumumuzun iyi olmaması ve kiraya destek olma amacı ile hayat mücadelelerime devam etmekteyim.

Oyunculuğu çok seviyorum, Bir yandan çok sevdiğim mesleğim olan öğretmenliği biryandan mankenliği yapmak istiyorum. Her zaman kendi ayaklarımın üstünde durmayı istiyorum

Afişlerde, kataloğlarda, Derğilerde Fotoğraflarımın çıkmasını çok istiyorum. Çocuklara yönelik animasyon işleri yapmak bana çok keyif vermektedir. Çocuklara yönelik  eğitici animasyon programı planlarım içinde var

Hayatımın en iyi şekilde yönlenmesin arzuluyorum şuana kadar hayatıma hiç kimse girmedi işim en büyük sevgilimdir . Başarılı olmayı çok arzu ediyorum dizilerde ve kataloğ çekimlerine devam etmeyi en büyük arzum dizilerde baş rolde oynamak ve bugüne kadar hayatıma kötü insanlar çıkması beni doğru yolumdan alamadılar hedefim daima başarıya en iyi şekilde çıkmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir