Zafer Partisi Bursa'da Esnafı ile Güçlü
Zafer Partisi Bursa’da Esnafı Ziyaret Etti.

Prof.Dr. Ümit Özdağ’ın liderliğini yaptığı Zafer Partisinde Bursa İl teşkilatlanma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Parti çalışmaları kapsamında, Bursa ‘ya gelen Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sn. Dr. Aslan YAMAN, Genel İdare Kurulu ( GİK ) Üyesi Sn. Sevda ÖZBEK ,Genel Başkan Baş Danışmanı Sn. Bayram KAZANCI düzenlenen toplantıda parti programı hakkında bilgi verdi. Toplantıya yoğun katılım sağlandı. Toplantı basın mensuplarının sorularının yanıtlanmasıyla sona erdi.

Bursa İl Başkanı Halil İbrahim AYDIN yaptığı açıklamada, “Asla umutsuzluğa kapılmayın Türkiye’ de bütün koşullar değişecektir. Daha iyi, daha demokratik ve adaletli bir Türkiye bizleri bekliyor. Esnafın da, sanayicinin de, sokaktaki satıcının ve vatandaşımızın rahat edeceği güzel Bursa’yı beraber yeniden inşa edeceğiz” dedi.

Zafer Partisi İl yönetimi Bursa esnafına ziyaret yaptı

Zafer Partisi  Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sn. Dr. Aslan YAMAN, Genel İdare Kurulu ( GİK ) Üyesi Sn. Sevda ÖZBEK, Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Sn. Hidayet SEVİNÇ, Genel Başkan Baş Danışmanı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İzleme Komitesi Başkanımız Sn. Bayram KAZANCI, Kurucular Kurulu Üyesi Sn. Mahmut KARA ve Bursa İl Başkanı Sn. Halil İbrahim AYDIN ve İl Yönetim Kurulu ile birlikte Bursa’da esnaf ziyareti yaptı. Tuz Pazarı Caddesi, Uzun Çarşı ve OTASANSİT Sanayi sitesinde esnaf ve vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu.

İLGİNİZİ DE ÇEKEBİLECEK HABERLER

Zafer Partisi Bursa İL Başkanı AYDIN’ Dan Önemli Açıklama

Zafer Partisi Bursa İl Başkanı Aydın’ın Basın Açıklaması

Zafer Partisi Nilüfer Ilçe Başkanı Esgin

Bursa il yönetimi, sohbet ettiği esnafın ve vatandaşın görüşlerini aldı.

Sanayicileri ziyaret ederek, Türkiye’nin içinde bulunduğu sanayi ve ekonomi hakkındaki sorunları dinledi. Zafer Partisi olarak çözüm politikalarımızı anlattık. Tuz Pazarı Caddesi, Uzun Çarşı ve OTASANSİT Sanayi sitesinde hayırlı işler dileyen ve yoğun bir ilgiyle karşılanan Ekonomiden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sn. Dr. Aslan YAMAN , GİK Üyesi Sn. Sevda ÖZBEK, Genel Başkan Baş Danışmanı Sn. Bayram KAZANCI , Bursa İl Başkanı Sn. Halil İbrahim AYDIN ve Bursa il yönetimi, sohbet ettiği esnafın ve vatandaşın görüş ve önerilerini dinledi ve yeni üyelerimize rozetleri takıldı.

Ekonomik şartların genelde ülkemiz, özelde ise Bursa’da etkisi derin bir şekilde hissedilirken esnafımızın, sanayicimizin ve vatandaşımızın mağduriyeti gün geçtikçe enflasyonun altında ezilmekte ve toplumumuzun alım gücü düşmektedir.

Durmadan yorulmadan; Esnaflarımızı ,Sanayicilerimizi, vatandaşlarımızı ziyaret etmeye ve Bursa’mızın sesi olmaya devam edeceğiz.

Zafer Yolunda Bursa, tüm kadrolarıyla Zafere doğru ilerliyor.
Yolumuz açık olsun.

HABER AHMET BAYER
One thought on “Zafer Partisi Bursa’da Zafere doğru ilerliyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir