“15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ” HAZIRLIK PROGRAMI TOPLANTISI, VALİ DEMİRTAŞ BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla yapılması planlanan etkinliklerin belirlenmesi amacıyla düzenlenen toplantı, Vali Mahmut Demirtaş’ın Başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Makamı’nda gerçekleştirilen toplantıya Vali Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Murat Süzen,  Seyhan Kaymakam Vekili Mustafa Yavuz, Çukurova Kaymakamı Osman Sarı, Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl, Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan, Adana Kamu Müteahhitleri Derneği (AKAMDER) Yönetim Kurulu Başkanı ve STK Sorumlusu Mustafa Karslıoğlu ile ilgili kuruluşların temsilcileri katıldı.

md46-3.jpg

Vali Demirtaş, katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, 15 Temmuz 2016 yılında gerçekleştirilen hain darbe girişimini bir kez daha nefretle kınadığını belirtti. “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinliklerinin anlamına uygun ve en güzel şekilde gerçekleşmesi için gerekli tüm çalışmaları yapacaklarını kaydeden Vali Demirtaş, darbe kalkışmasına karşı mücadele verirken canlarını veren şehitleri rahmet ve minnetle, gazileri de saygı ve şükranla andıklarını söyledi.

md46-2.jpg

Vali Mahmut Demirtaş’ın, demokrasiye bağlılığın yanı sıra millet olarak sahip olunan birlik ve beraberliğin bir kez daha tüm dünyaya gösterilmesi için,  vatandaşları 15 Temmuz 2019 tarihinde saat 20.00’de Merkez Park’taki etkinliklere davet ettiği “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” hazırlık programı toplantısı, yapılması planlanan etkinlikler hakkında görüş alışverişinde bulunulmasıyla sürdü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir