ADANA ÇİFTÇİLER BİRLİĞİ BAŞKANI MUTLU DOĞRU VE BERABERİNDEKİ HEYET VALİ DEMİRTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru, Yönetim Kurulu Üyesi Avni Özşahin,  iş adamları Yavuz Tekeli ve Fırat Özkan ile beraberindeki çiftçiler Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Tarımsal üretimin her kademesinde alın teri
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Demirtaş ise çiftçilerin kendisine ilettiği hususları dinledi.

Kabulünden dolayı Vali Demirtaş’a teşekkür eden Adana Çiftçiler Birliği Başkanı Mutlu Doğru, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’yu ziyaret ettiklerini ve bölgedeki çiftçilerin sorunlarını görüştüklerini dile getirdi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Demirtaş ise çiftçilerin kendisine ilettiği hususları dinledi. Verimli iklim koşulları ve bereketli topraklarıyla Adana’nın önemli bir tarım kenti olduğuna değinen Vali Demirtaş, kentin tarımsal potansiyelini bulunduğu noktadan çok daha ilerilere taşıyacak çalışmalara desteklerinin tam olduğunu vurguladı ve  iş birliğinin önemine değindi.  Çiftçilerin ilettiği taleplerin çözümü noktasında gerekli çalışmaların da ivedilikle yapılacağını dile getiren Vali Demirtaş, “Tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimizin emekleri kutsaldır. Çiftçilerimiz üreterek ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Tüm çiftçilerimizin daima yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Yapılan değerlendirmelerin ve karşılıklı görüş alışverişinin ardından ziyaret sona erdi.

HABER UĞURTAN TEMUR

2 thoughts on “ADANA ÇİFTÇİLER BİRLİĞİ BAŞKANI MUTLU DOĞRU”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir