Milletvekili Abdullah Doğru, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanlığı ziyareti
Doğru’dan AK Parti Yüreğir İlçe Teşkilatına Ziyaret

AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, yeni seçilen İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil ve yönetimine başarılar diledi.

AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru

NOVACELL AJANS /ADANA- İlçe başkanlıklarına ziyaretlerini sürdüren AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru bir süre önce kongre ile ilçe başkanlığına seçilen Necip Fazıl Cengil ve Yönetim kurulu üyelerini ilçe başkanlığında ziyaret ederek, parti binasına gelen ve üye olmak isteyen vatandaşların üyelik formlarını ilçe başkanı Cengil ile imzalayarak partiye kayıtlarını yaptılar. 

Demokrasi şölenini andıran kongremiz

Doğru burada yaptığı açıklamada; bir bayrak yarışı olan ve demokrasi şölenini andıran kongremiz sonucu seçilen ilçe başkanımız Necip Fazıl Cengil ve yönetim kurulunu kutluyorum. Seçilen arkadaşlarımızın iyi bir performans göstereceklerini ve Yüreğirimize teşkilatımız acısından büyük katkılar koyacaklarını ve başarılı olacaklarını ümit ediyorum’ dedi.

Doğru’nun da belirttiği gibi bu bayrak yarışında görev bize verilmiştir.
Doğru’nun da belirttiği gibi bu bayrak yarışında görev bize verilmiştir.
 İlçe Teşkilatına Ziyaret

Teşkilatlarda küskünlüğe yer olmadığını da vurgulayan Doğru, teşkilatlarımız arasında eski yönetim, yeni yönetim demeden, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. En ücra mahallelere giderek, hükümetimizin ve teşkilatlarımızın yaptıkları hizmetleri anlatacağız. Yeni seçilen ilce başkanımız ve Yüreğir teşkilatımızın başarılı çalışmalara imza atacağına yürekten inanıyorum’ dedi.

Milletvekili Abdullah Doğru, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanlığı ziyareti
Milletvekili Abdullah Doğru, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanlığı ziyareti
AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil de Adana milletvekili Abdullah Doğru’nun teşkilatlarına yaptıkları ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, “Sevgili abimiz, milletvekilimizin ziyaretlerinden dolayı müteşekkiriz. Sayın Doğru’nun da belirttiği gibi bu bayrak yarışında görev bize verilmiştir.

Cumhurbaşkanımızın mesajları

Yönetim kurulu üyelerimle birlikte, mahalle teşkilatlarımız ve yönetim kurulu üyeleri ve müşahitlerimizle Yüreğirimizin her sokağına girerek Sayın Cumhurbaşkanımızın mesajlarını ve hükümetimizin icraatlarını anlatacağız.

Kocaispir’in Yüreğirimize yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlatacağız.

Yüreğir Belediye Başkanımız sayın Fatih Kocaispir’in Yüreğirimize yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlatacağız. Allah’ın izniyle çalmadık kapı bırakmayacak, tüm Yüreğirlileri kucaklayacağız” dedi.  

AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil de Adana milletvekili Abdullah Doğru’nun teşkilatlarına yaptıkları ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek
Doğru ve İlce Başkanı Necip Fazıl Cengil tarafından imzalanarak kayıtları yapıldı.

Daha sonra partiye üye olmak için teşkilat binasına gelen vatandaşların üyelik formları Ak Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru ve İlce Başkanı Necip Fazıl Cengil tarafından imzalanarak kayıtları yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir