Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/single.php on line 88

CEYHAN ‘A HİZMET GECE GÜNDÜZ DEVAM EDİYOR

BAŞKAN AYDAR GÜN BOYU ÇALIŞMALARI TAKİP ETTİ, KAHVALTISINI KALDIRIMDA YAPTI

Ceyhan Belediyesi ve Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri gece gündüz demeden, mesai kavramı gözetmeden Ceyhan’ın yollarını asfaltlamayı sürdürüyorlar.

Çamlıyol İnönü Bulvarı DSİ Kavşağından başlayarak D-400 karayolunda tamamlanacak olan yol çalışması Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın sabah saatlerinden gece yarısına kadar bizzat takip etmesi ile hız kazandı. Başkan Aydar, sabah kahvaltısını işçilerle birlikte kaldırım üzerinde yaptı. Gece yarısı da işçilerle birlikte çalışma sahasındaydı.

Büyükşehir İle El Ele, Uyum İçinde Çalışıyorlar

Asfalt çalışmalarını yerinde takip eden Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar asfalt çalışmalarının 7/24 devam edeceğini aktardı.   Soğuk havalarda dahi asfaltın donmasını engellemek amacıyla finisher ve silindir sayısını iki katına çıkararak çalışmayı devam ettirdiklerini söyleyen Başkan Aydar “ Soğuk, sıcak demeden, 7 gün 24 saat Ceyhan için çalışmaya devam ediyoruz. Havaların düzelmesi ile çalışmalarımız hız kazandı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeydan Karalar’ın sayesinde, ekiplerimizin gayreti ile Ceyhan hak ettiği görüntüye kavuşacak” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir