Neval Kütük

Aydınlanma Serüveni

Aydınlanma Serüveni Hayatı her şekilde kutlayan kişi, kim olduğu konusunda da net bir bilgiye sahip oldu. Soru işaretleri ortadan kalkar ve zihinsel bölünmeler biter. 
Tüm acılardan kurtulmak için aydınlanmak gerekir. Aydınlanmak için her zaman umut vardır. Bu umut da değişimdir. 
Dünya Değişim Akademi’sinde “Kendini Bilme Sanatı Değişim Programı” sayesinde kendinizi keşfedecek ve değişeceksiniz. Özgürlüğü yaşayacak ve koşulsuz sevgi ile dolacaksınız. 

Aydınlanma Serüveni
Aydınlanma Serüveni

Her çalışma kırkbeş dakika  sürüyor.

“Kendini Bilme Sanatı Değişim Programı”nın  işleyişinden biraz bahsedelim. Bu program 8 çalışmadan oluşuyor. Her çalışma kırkbeş dakika  sürüyor.  Her çalışmada teorik bilgilendirmeler ve pratik uygulamalar yapılıyor.

Aydınlanma Serüveni

Her çalışmada kişinin kendini daha iyi tanımasını sağlayıcı uyandırıcı  aydınlatıcı bilgilere yer veriliyor. Pratik uygulamalar ise nefes, vücut çalıştırma teknikleri ve gevşeme tekniklerini kapsıyor. Her çalışmanın uygulanışı dinamik olup, teknikler ardı sıra gelen duruşlardan oluşuyor.   Aydınlatma Serüveni

Geçmiş ve gelecekle ilgilenmiyorsunuz.

Değişim Teknikleri Değişim Uzmanları rehberliğinde bilimsel, sistematik ve yöntemli şekilde  uygulanıyor. Beden hareketleri nefeslerle birlikte dinamik uygulandığında duygu ve  düşünceler yatışıyor. Geçmiş ve gelecekle ilgilenmiyorsunuz. Bu da anda ve şimdi kalmayı kolaylaştırıyor. Bedendeki uyuşukluk gidiyor.

Aydınlanma sayesinde içsel yolculuğunuz

Böylece canlanıyorsunuz ve enerjiniz yükseliyor.
Hayatın anlamı var olmaktır. Aydınlanma sayesinde içsel yolculuğunuz derinleşecek ve hayatınız değişim ile yeniden düzenlenecek. 

Neval Kütük  Dünya Değişim AkademisiDeğişim Uzmanı

www.dunyadegisimakademisi.com

nevalkutuk77@gmail.com

2 thoughts on “Aydınlanma Serüveni”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir