Öz Anlayış
Öz Anlayış

Öz-anlayış insan hayatında çok önemli olumlu duygusal değişimlere neden olur. Öz-anlayış sayesinde insan kendine kızmaz, acımasızca eleştirmez. Böylece kişinin benlik saygısı artar. Motivasyon yükselir, yaşama sevinci artar. Ben merkeziyetçilik ortadan kalkarak kişi, bencillikten özgürleşir. 

Kendinize karşı anlayış geliştirdiğinizde öz yeterlilik de artacaktır. Her an kendinizi anlayacaksınız ve sorunlarınıza etkili çözümler bulacaksınız. Bağımlılık ortadan kalkacak ama bağlılık artacaktır. Kendinize olan bağlar güçlendikçe insanlarla olan iletişimde de sağlıklı olacaksınız. 

Neval Kütük
Neval Kütük

Dünya Değişim Akademi’sinde bilimsel tekniklerle uygulanan “Anlayış Sanatı Değişim Programı” sayesinde hem kendinize hem de çevrenize karşı olumlu bir tutumda olabileceksiniz. Geçmişin izleri ortadan kalkacak, şimdide kalacak ve geleceğe “merhaba” diyeceksiniz. 

“Anlayış Sanatı Değişim Programı”nın  işleyişinden biraz bahsedelim. Bu program 8 çalışmadan oluşuyor. Her çalışma kırkbeş dakika  sürüyor.  Her çalışmada “anlayış” ile ilgili derin,  kapsamlı teorik bilgilendirmeler ve pratik uygulamalar yapılıyor.  Pratik uygulamalar ise nefes, vücut çalıştırma teknikleri ve gevşeme tekniklerini kapsıyor. Her çalışmanın uygulanışı dinamik olup, teknikler ardı sıra gelen duruşlardan oluşuyor.   

Değişim Teknikleri Değişim Uzmanları rehberliğinde bilimsel, sistematik ve yöntemli şekilde  uygulanıyor. Beden hareketleri nefeslerle birlikte dinamik uygulandığında duygu ve  düşünceler yatışıyor. Geçmiş ve gelecekle ilgilenmiyorsunuz. Bu da anda ve şimdi kalmayı kolaylaştırıyor. Bedendeki uyuşukluk gidiyor. Böylece canlanıyorsunuz ve enerjiniz yükseliyor.

Öz Anlayış
Öz Anlayış

Anlayışlı olmak, bir şeyleri feda etmek ve bir şeylerden vazgeçmek demektir. Yüzleşmek tüm sorunların çözümüdür. Anlayış sayesinde duygularınızın farkında olacak ve sorunlarınızdan kaçmayacaksınız. 
Değişim Sanatı ile kendinize karşı pozitif tutum içinde olacak, kendinize acımayacak ve koşulsuz sevgi ile dolacaksınız.

Neval Kütük Değişim UzmanıDünya Değişim Akademisi
www.dunyadegisimakademisi.com

nevalkutuk77@gmail.com

2 thoughts on “ÖZ ANLAYIŞ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir