Baro Başkanı Av.Semih Gökayaz Ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana Valisi Süleyman Elban’ı Ziyaret Etti
Baro Başkanı Gökayaz Ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Elban’ı Ziyaret Etti

Baro Başkanı Av.Semih Gökayaz Ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana Valisi Süleyman Elban’ı Ziyaret Etti

Adana Baro Başkanı Av.Semih Gökayaz ve yönetim kurulu üyeleri Adana Valisi Süleyman Elban’a makamında nezaket ziyaretinde bulundular.

Yargının üç sacayağından bir olan bağımsız savunmanın, adaletin gerçekleştirilmesinde önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade eden Vali Elban, Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz ve yeni yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, yeni dönem çalışmalarında başarılar diledi.

Baro Başkanı Gökayaz Ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana Valisi Elban’ı Ziyaret Etti

Kabulden duyduğu memnuniyeti dile getiren Baro Başkanı Av.Gökayaz, yönetim kurulu üyelerini Vali Elban’a tanıttı ve Adana Barosu’nun çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Av.Gökayaz yaptığı konuşmada “Yeni döneme güçlü bir enerji ile başladık. Mesleğimizin ve meslektaşlarımızın sorunları çok fazla. Sorunların çözümüne odaklanmış durumdayız. Mesleğe yeni başlayan meslektaşlarımız için Adana Barosu Uyum Bürosu’nu yakında hizmete açacağız. Yeni Adliye binasına taşındık ama bazı eksiklikler söz konusu. Eksikliklerin giderilmesi ve adliye çevresinin düzenlenmesi konusunda tüm kurumların işbirliği yapması halinde Adana’ya yakışacak bir tablo ortaya çıkacak” dedi.

Ziyarette; Baro Başkan Yardımcısı Av. Miyesser Ersalan Önenli, Genel Sekreter Av.İlker Mengü, yönetim kurulu üyeleri Av. Neval Yurtdaş ve Av. Erkan Çetin hazır bulundular.

BENZER HABERLER : Baro Başkanı Av.Gökayaz, ”Yeni döneme güçlü bir enerji ile başladık. ”
One thought on “Baro Başkanı Gökayaz Ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Elban’ı Ziyaret Etti”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.