Başkan Çetin’den, siyasetini iftira ve yalan üzerine kuranlara anlamlı cevap

“Sırtımı kadınlara dayadım”

Seçim çalışmalarını Salbaş’ta sürdüren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “projelerini anlatamayanlar sırtımızı oraya buraya dayadığımızı söylüyor. Ben sırtımı kadınlara dayadım” dedi.

KADINLARIMIZA GÜVENİYORUZ

Salbaş’ta ev ziyareti gerçekleştiren çoğunluğu kadın vatandaşlarla sohbet toplantısı yapan Soner Çetin, “Ben siyaset yapmıyorum, hizmet üretiyorum. Ama projesi olmayanlar, yalan ve iftira üzerine siyaset üretenler başka şeyler söylüyor. Ben bu yola çıkarken sırtımı kadınlara dayadım. Kadınlarımız ve gençlerimizle birlikte çalışıyorum” şeklinde konuştu.

İMAR SORUNU ÇÖZECEĞİZ

Başkan Soner Çetin, Salbaş’ta esnaf gezisi gerçekleşti, seçim bürosu açılışı yaptı. İYİ Parti Çukurova İlçe Başkanı İlker Akça ile Kurucu İlçe Başkanı Azime Kocacık’ın da katıldığı Salbaş ziyaretinde konuşan Soner Çetin, “Salbaş’ın sorunlarını biliyorum En büyük sorun imar sorunu. İnşallah ikinci dönemimizde 1 yıl içinde bu sorunu çözeceğiz. Çözmezsem hesabını sorun” dedi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, seçim çalışmaları için gittiği Salbaş’ta büyük ilgi ve sevgiyle karşılandı.

İlk olarak Esentepe Mahallesi’nde ev ziyaretinde bulunan Başkan Çetin, çoğunluğunu kadınlarını oluşturduğu vatandaşlarla sohbet etti. İYİ Parti Çukurova İlçe Başkanı İlker Akça, İYİ Parti yöneticileri ve meclis üyelerinin de katıldığı sohbette Başkan Çetin, yerel seçimin siyasetle ilgisi olmadığını belirterek, “Yerel seçimlerde vatandaşlar adayın çalışkanlığına, dürüstlüğüne, halka yakınlığına ve hesap verebilir olmasına bakıyor. Partisi son daha sonra geliyor” dedi.

Her görüşten vatandaştan destek isteyen Başkan Soner Çetin, Salbaş’ın en büyük sorununun imar olduğunu söyledi. Başkan Çetin, “Ben siyaset değil hizmet adamıyım. Herkese eşit hizmet götürme derdindeyim. İkinci dönemimizde de önemli ve büyük hizmetlere imza atacağız” şeklinde konuştu.

BİZ PROJE ANLATIYORUZ

Başkan Çetin, anlatacak projeleri olmayanların iftira ve yalan üzerine siyaset kurduğunu anlatarak şöyle devam etti:

“Biz gittiğimiz her yerde yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Başkaları ise yok sırtını şuraya dayamışlar, buraya dayamışlar diye iftira atıyor. Ben sırtımı kadınlarımıza dayadım. Kadınlarımıza güveniyorum ve onlarla birlikte yola devam ediyorum.”

Soner Çetin, ev ziyaretinin ardından Salbaş sokaklarına çıkarak esnaf gezisi yaptı. Salbaş esnafını tek tek gezerek “hayırlı işler” dileyen Soner Çetin, vatandaşlardan da büyük ilgi ve sevgi gördü. Başkan Çetin, sohbet ettiği vatandaşlara sorunları bildiğini ve çözümü için projeleri olduğunu ifade ederek, destek istedi.

BEN DE SİZDEN BİRİYİM

Salbaş’taki seçim bürosunun açılışını da yapan Başkan Soner Çetin, burada yaptığı konuşmada, “Eşim Karaisalılı. Ben 1990’da evlendiğimden beri Karaisalılıyım, Salbaşlıyım. Bundan da mutluluk duyuyorum” ifadesini kullandı.

Soner Çetin her zaman Salbaşlılardan büyük destek gördüğünü belirterek, “Ben de sizlere hizmet etmeye çalışıyorum. Çünkü sizleri çok seviyorum. Salbaş’ta yapacak çok işimiz var. En büyük sorununuz Salbaş’ın imar sorunu. İkinci dönemimizde 1 yıl içinde bu sorunu çözeceğiz. Eğer çözmezsem benden hesabını sorun. 5 yıllık dönemde sorunsuz bir Çukurova, sorunsuz bir Salbaş olacak. Siz emredeceksiniz kardeşiniz yapacak. Hizmetlerle Salbaş’ı kısa sürede tanınmayacak hale getireceğiz” dedi.

Yüzde 70 oy hedeflediklerini ifade eden Başkan Çetin, bu hedef doğrultusunda İYİ Parti’li yöneticilerle sürekli sahada olduklarını söyledi. Soner Çetini, “Biz de CHP olarak İYİ Parti’nin aday gösterdiği yerlerde destek vereceğiz. Büyükşehir’i, Çukurova’yı ve Karaisalı’yı kazanacağız. Hep birlikte sizlere en iyi hizmeti getireceğiz” şeklinde konuştu.

 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir