Büro Memursen' Vali Elban'a ziyaret
Büro Memursen’ Vali Elban’a ziyaret

Büro Memur-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Tanrıöver, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Lavkor, Caner Yaltır Esef Taşkınlar, Ümit Mert Açış ve Atilla Sarıcan ile birlikte Adana Valisi Süleyman Elban’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Elban, Şube Başkanı  Tanrıöver’den sendika çalışmaları ve yapılan faaliyetler hakkında bilgiler aldı.       

 Mehmet Tanrıöver; “Sayın Valimiz Şefkatli Devlet Yaklaşımının Vücut Bulmuş Halidir”

Başkan Tanrıöver, Vali Elban’ın Adana için büyük bir şans olduğuna vurgu yaptığı konuşmasında şunları kaydetti. “Adana halkı, özlemini çektiği idareciler görmekten mutlu oluyor. Sayın Elban, korkutan devlet anlayışından şefkatli devlet yaklaşımına geçişin vücut bulmuş halidir. Sayın Valimizin çalışmalarını Adana’mıza atandığı günden beri yakından takip ediyoruz. Bu şehrin ve vatandaşlarımızın faydasına olacak her adımı atmaktan kaçmayan bir devlet adamı profili var karşımızda. Şehrimiz adına yaptığı hizmetler için bu kentin insanı olarak kendilerine minnettarız.

Tanrıöver; “Sayın Elban, Adana’nın Özlemini Çektiği İdareci”

Tüm Adanalıların da böyle düşündüğünü biliyoruz. Bizler Sayın Valimizin önderliğinde sendikal faaliyetlerimizi çok daha faydalı noktalara taşıyacağız. Ben, Tüm Adanalılar ve mensubu olduğum Sendikam adına Sayın Valimiz Süleyman Elban’a, kentimize kattığı katkılar ve yapacağı hizmetler için şükranlarımı sunuyorum.”

Adana Şube Başkanı Tanrıöver, kabulünden ve ilgilerinden dolayı Vali Elban’ a teşekkür ederken ziyaret çeşitli değerlendirmelerin ardından son buldu.

One thought on “Büro Memursen’ Vali Elban’a ziyaret”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir