Çetin ve Canbilir Ailelerinin ‘En mutlu Gün’ü
Çetin ve Canbilir Ailelerinin ‘En mutlu Gün’ü

Çetin ve Canbilir Ailelerinin evlatları Rabia ve Bilal

Adana’nın tanınmış ailelerinin biricik evlatları Rabia Çetin  ve Bilal Canbilir çifti düzenlenen göz kamaştırıcı Evlilik yolunu açan nişan  töreniyle mutluluğa ilk adımlarını attılar girdi.

Çetin ve Canbilir ‘in ‘En mutlu Gün’ü

Dilek  ve Gazi Muhammed Çetin  ailesinin güzeller güzeli kızı Rabia Çetin ve Hülya Canbilir  ailesinin kıymetli yakışıklı oğlu Bilal Canbilir ‘inn, Adana’da dillere destan muhteşem bir nişan  töreniyle Evlilik yolunu açan nişanın töreni ile ilk adımı attılar. Genç çiftin nişan töreninde muhteşem bir organizasyon ile Atosev Tesisileri Teras katta gerçekleşti. Çiftler salona müzikle çiçekler ve konfetiler arasında girdi.

Çetin ve Canbilir Ailelerinin ‘En mutlu Gün’ü
Çetin ve Canbilir Ailelerinin ‘En mutlu Gün’ü
DAVETLİLER ÇİFTLERE ÖMÜR BOYU MUTLULUK DİLEDİ

Bu arada mutlulukları gözlerinden okunan çiftin nişan pasta kesimi tebriklerin kabulü ve  takı töreni ile devam etti. Pandemi kurallarına özen gösteren çiftler, davetliler ile birlikte canlı müzik eşliğinde danslarını oyunlarını alkışlar arasında sergiledi.

Bu özel güne çok sayıda seçkin davetli katılarak yeni nişanlı çiftin mutluluğunu paylaştılar.

 Nişan törenine  katılan misafirler gelin ile damadın birbirlerine çok yakıştığını belirterek, “Ömür boyu mutlu olsunlar, düğünlerinin olması” temennisinde bulundu.

Hülya Canbilir ve Edibe Gülnar
Hülya Canbilir Bilal Canbilir ve Rabia Çetin, Edibe Gülnar

Genç çift aileleriyle birlikte, davetlilerle tek tek ilgilenerek birlikte olmanın onurunu sevincini yaşadı. Mutlulukları gözlerinden okunan Raiba Çetin  ve Bilal Canbilir ”Salgına rağmen bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan misafirlerimize sonsuz teşekkür ederiz” diye konuştular.

Evlilik yolunu açan nişanın iki aileye RABİA BİLAL çiftine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Çifte ömür boyu mutluluklar temennimiz ile..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.