Başkan Erdem, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener İle Esnafları Ziyaret Etti

-Ceyhan Meral Akşener’i Coşkuyla Karşıladı

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Ceyhan’da incelemelerde bulundu. Çarşı esnafını ziyaret eden İYİ parti ve CHP yöneticileri vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

Ceyhan Akşener’i Coşkuyla Karşıladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Adana’da bir dizi ziyaretler düzenledi. Adana’nın en büyük ilçesi Ceyhan’da büyük bir coşkuyla karşılanan Akşener, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’e teşekkür etti. Akşener, ilk olarak Belediye Başkanı Hülya Erdem, İYİ Parti ile CHP il, ilçe ve kadın kolları yöneticileri, meclis üyeleri ve partilileriyle esnaf ziyaretinde bulundu. Kızılay Caddesi’ndeki esnafları ve vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

AKŞENERİ’İN ESNAF ZİYARETİ

Adana programları için Ceyhan’dan ayrılırken yoğun bir çiftçi kalabalığı tarafından önü kesilen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçim otobüsünden teşekkür konuşması yaptı. Çiftçilerin dertleri ve sorunlarını dinleyen Genel Başkan Akşener, halkın istek ve taleplerini grup toplantısında gündeme alacağını belirtti.

ERDEMDEN AKŞENERE HEDİYE
ERDEMDEN AKŞENERE HEDİYE

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i Adana programları boyunca yalnız bırakmadı. Akşener, karşılaştığı yoğun ilgi ve alakadan memnun kaldığını belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

AKŞENERİN ZEYDAN KARALARIN ZİYARETİNDE
AKŞENERİN ZEYDAN KARALARIN ZİYARETİNDE

One thought on “Ceyhan Meral Akşener’i Coşkuyla Karşıladı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir