RAMAZAN ÇİMEN BAŞKAN GİBİ İLGİ GÖRÜYOR
RAMAZAN ÇİMEN BAŞKAN GİBİ İLGİ GÖRÜYOR

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, 30 Mart’ta yapılacak seçim öncesi kulüplerden ve spor camiasından yoğun ilgi görüyor. Güler yüzü, sempatik tavırlarıyla herkesle çabucak kaynaşan Çimen, bu özelliğiyle ön plana çıkıyor. Ramazan Çimen, gittiği yerlerde “Başkan” gibi karşılanıyor..

GÜÇLÜ AMATÖR, GÜÇLÜ ASKF

Çimen, “Yaşanan zorlukları yakından biliyorum. Planlı ve programlı bir çalışma ile tüm amatör kulüplere hizmet edeceğiz. En iyi spor adamları, hukukçu ve sağlıkçılarla çalışıp eksiklerimizi gidereceğiz. Bizim öncelikli hedefimiz, sadece bir branşın değil tüm branşların yer aldığı bir ASKF olmasıdır. Bizler spor yöneticileri olarak Türk sporuna katkı koyan kulüplerimizin yanındayız. Bütün kulüplerimize yardımcı olmak istiyoruz. Çünkü yıllardır yaşanan sıkıntıları biliyoruz” dedi.

RAMAZAN ÇİMEN BAŞKAN GİBİ İLGİ GÖRÜYOR
RAMAZAN ÇİMEN BAŞKAN GİBİ İLGİ GÖRÜYOR
AMATÖRLERDEN ALAN DEĞİL, VEREN OLACAĞIZ

Her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirten Ramazan Çimen, “Tek isteğimiz Adana amatörünü hak ettiği noktaya taşımak. Bunun için genel kurulda kulüplerimizin oylarına  talibiz. ‘Güçlü amatör güçlü ASKF’ sloganı ile büyük projelerle yola çıktık. Adana amatörlerini hak ettikleri yere taşıyacağız. Amatörden alan değil, veren olacağız. Geçmişteki amatör heyecanı geri getireceğiz” dedi.

3 thoughts on “ÇİMEN Başkan Gibi İlgi Görüyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir