Çimen başkanlık için gün sayıyor
Ramazan Çimen başkanlık için gün sayıyor

Adana spor camiasının sevilen isimlerinden Ramazan Çimen 30 Mart’ta yapılacak ASKF seçimleri öncesinde resmi adaylık başvurusunu yaptı. Çimen ayrıca Genel Kurul, tüzük ve delege listesini yazılı olarak istediklerini ifade etti.

KULÜPLERİN ADAYIYIM

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen,”Biz birilerinin değil, tüzüğün değil, kulüplerin adayıyız. Kulüplerden aldığımız destekle daha istekli, kararlı ve de güçlüyüz. Önümüzdeki günlerde yapılacak kongrede Amatör Sporumuzun yeniden ayağa kalkması, yaşaması ve yaşatılması için gelecek nesillere daha sağlıklı yarınlar ve alt yapılar bırakmak için tüm kulüplerimizden destek istiyoruz” açıklamasında bulundu.

SPORA SİYASETİ ALET ETMEYECEĞİZ

 “Hedefimiz Adana sporunun daha yukarılara taşımak ve istikrarlı bir şekilde ülke klasmanında en üstlere taşımaktır. Bunun içinde omuz omuza çalışmak gerekmektedir. Hiçbir zaman spora siyaseti alet etmeyeceğiz, kulüpler arasında ayrımcılık yapmayacağız.12 yıl yöneticilik yaptığım ASKF’de yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. Yapamayacağım hiçbir vaadi vermedim.”

KULÜP-YÖNETİCİ AYRIMI YAPMAYACAĞIZ

ASKF’yi bütün branşlara açacaklarını belirten Ramazan Çimen, “Yıllardır futbol dışındaki branşlara üvey evlat muamelesi gösteren bir anlayışı asla kabul etmiyoruz. Biz kesinlikle ASKF’yi bütün branşlara açacağız. Sadece bir branşın değil tüm branşların yer aldığı bir ASKF olacağız. Biz listemizde yer alan tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızı asil ya da yedek diye ayırmadan toplantılara çağıracağız. Geniş bir yönetim kurulu bizim ilk hedefimiz olacak” diye konuştu.

One thought on “Çimen başkanlık için gün sayıyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir