HABERİN SONU-ADANA / Covid -19’a karşı en güçlü silah olan hijyenin öneminin bilincinden hareketle anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçiren Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve İspirler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Fatih İspir, İl Sağlık Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere 200 adet ayaklı dezenfektan standı bağışında bulundu.

Covid-19’a dezenfektan stantlı önlem

“Hastalıktan korunmanın ilk kuralı hijyen”

HABERİN SONUADANA / Covid -19’a karşı en güçlü silah olan hijyenin öneminin bilincinden hareketle anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçiren Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve İspirler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Fatih İspir, İl Sağlık Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere 200 adet ayaklı dezenfektan standı bağışında bulundu.

Hastalıktan korunmanın ilk kuralı hijyen

Hayırsever işadamı Fatih İspir, özel olarak yaptırdıkları 200 adet dezenfektan stantlarını Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Tosun ve Brisa Bölge Yöneticisi Cem Atakay’la birlikte Adana İl Sağlık Müdürlüğü, Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim etti.

İspirler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Fatih İspir, Adana İl Sağlık Müdürü Halil Nacar, Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çelik, Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık ve Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız’a stantları teslim ederken, salgının seyrine ilişkin bilgi alışverişinde de bulundu.

Çağın vebası olan Covid -19 pandemisinin dünyada ve Türkiye’de etkisini artırarak sürdürdüğünü, bu nedenle maske, mesafe ve temizliğin her zamankinden daha fazla önem kazandığını vurgulayan işadamı Fatih İspir, bu süreçte herkesin üzerine düşenden fazlasını yapmaya özen göstermesi gerektiğini bildirdi.

İspir, herkesin sadece kendisinden değil çevresinden de sorumlu olduğunu ifade ederek, “Bu işin şakası yok. Salgın tahmin edilenden de büyük boyuta ulaştı. Bu süreçte her bir vatandaşımıza düşen görev hem kendisini hem de çevresini korumak için kurallara uymaktır” dedi.

İspir, koronavirüsle mücadele noktasında, firma olarak üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını iletti. Hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projesinin örnek olmasını isteyen İspir, salgın ile mücadele kurumların ve şahısların elbirliği ile mücadele etmesinin büyük önem taşıdığını sözlerine ekledi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir