( HABRİN SONU ) Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 40. Bölümünde, nefes kesen bir an ile sona erdi! 

Hamam’da Hünkar’a yakalanan Şermin, Demir’e  karşı verdiği ifadeyi değiştireceğine yüklü bir ödeme karşılığında söz verdi! Ancak, mahkeme sona ererken hala gelip ifadesini değiştirmemişti. Savcılık, şahit de bulunduğu için Demir4in idam ile yargılınmasını istiyordu. 

Ve Hakim’in karar anıyla 40. Bölüm sona erdi! 

Züleyha, Haminne’yi hastaneye götürmek üzere evden çıkmış
kimselre vermek istemeden, kucağından indirmeyen Yılmaz’ın çocuğa bağlanması, izleyenlerin yüreğini burktu!


 
YILMAZ’IN OĞLU OLDUĞUNU BİLMEDEN ADNAN’A BAĞLANMASI YÜREK BURKTU! 
 
Yılmaz kalbinin en çok zorlandığı günü yaşadı! Önce, Müjgan’dan vazgeçip, onu üzmeyi de göze alıp Züleyha’ya ‘kaçalım’ demeye gitti! Sonra bunu Müjgan’a yapamayacağına karar verip uzaklaşırken, baygın vaziyetteki Züleyha ile karşılaştı. Onu kurtarmaya çalışırken, Adnan’ın da orada olduğunu öğrendi ve aşık olduğu kadının can düşmanından oduğunu zannettiği oğlunu kamyonun altından kurtardı! 

Adnan bebeği, Hünkar hastanaye gelene dek kimselre vermek istemeden, kucağından indirmeyen Yılmaz’ın çocuğa bağlanması, izleyenlerin yüreğini burktu! 

HAMİNNE EVDE OLUNCA ZÜLEYHA’YA KİMSE İNANMADI!
 
Züleyha, Haminne’yi hastaneye götürmek üzere evden çıkmış olsa da, o bayıldıktan sonra Haminne eve dönmüş olduğundan, şimdi kimse Züleyha’ya inanmıyor! Hünkar, artık peşine bir de hemşire takarak, her adımını takip ediyor.  

Bir Zamanlar Çukurova’, 40. Bölümünde, nefes kesen bir an ile sona erdi!
Yılmaz’ın çocuğa bağlanması


 
Bir Zamanlar Çukurova KÜNYE
Yönetmen: Murat Saraçoğlu 
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar 
Yapım: Tims&B Productions 
Senaryo: Yıldız Tunç, Atilla Özel, Ayça Üzüm, Melis Veziroğlu Yılmaz 
Müzik: Aytekin Ataş 
Uygulayıcı Yapımcı: Emrah Karacakaya 
Görüntü Yönetmeni: Sedat Yücel 
Genel Sanat Yönetmeni: Nilüfer Çamur 
Oyuncular: Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Alayça Öztürk, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Serpil Tamur, Aras Şenol, Polen Emre, Şirin Öten

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir