DEVA PARTİSİ ADANA’DAN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

NOVACELL AJANS/ADANA-DEVA Partisi Adana İl Kadın Çalışmaları ve Gençlik Çalışmaları birimlerinin ortak etkinlik olarak düzenledikleri Anneler Günü etkinliği, DEVA Partisi Adana İl Başkanı Sadullah Kısacık, il ve merkez ilçe teşkilat mensupları ve ailelerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

8 Mayıs Dünya Anneler Günü kapsamında DEVA Partisi Adana İl Kadın Çalışmaları ve Gençlik Çalışmaları birimleri, Yaşar Kemal Yürüyüş Parkuru konumunda, il ve merkez ilçe teşkilat mensupları ve ailelerinin katılımlarıyla faaliyet gerçekleştirdiler. 

DEVA Partisi Adana İl Kadın Çalışmaları Başkanı Özdem Öncel yaptığı açıklamada, ‘’Bu özel günde, teşkilatımızla bir araya gelmek aile olduğumuzun en büyük göstergesidir. Öncelikle teşkilatlarımızda görev alan annelerimiz ve teşkilat mensuplarının anneleri olmak üzere bütün annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun diyorum. Dünyayı değiştirmeye, şehrimizin ve ülkemizin nefes almasında en fazla katkıyı anneler ortaya koyacaktır.’’ ifadelerini kullandı.

DEVA Partisi Adana İl Gençlik Çalışmaları Başkanı Halit Berkcan yaptığı açıklamada, ‘’Kıymetli annelerimiz bizler için her zaman fedakarca davranıp her koşulda ve şartta bizim en büyük destekçilerimiz oluyorlar. Yoğun mesai harcadığımız teşkilat arkadaşlarımızın aileleriyle bir araya gelmek hepimiz için çok kıymetli bir durumdur. Bu vesileyle, bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, bizlere vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkürü bir borç biliyorum.’’ ifadelerini kullandı.

DEVA Partisi Adana İl Başkanı Sadullah Kısacık yaptığı açıklamada, ‘’Annelerimiz, bu hayatta en fazla çile ve cefayı çeken, en fazla değeri hak eden, vefa nedir en iyi bilen insanlardır. Annelerimiz bizim başımızın tacıdır, onları bir gün değil her gün hatırlamak bizim en temel görevimizdir. Sağlıklıysak, sırtımızı dayayacağımız bir babamız, dizinde yatacağımız bir annemiz var ise daha neye sahibim diye düşünmemeliyiz. Bütün annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun…’’ ifadelerini kullandı.

Teşkilat mensuplarının eşleri ve annelerinin katılımıyla gerçekleşen organizasyon, çeşitli aktivitelerle devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir