İYİ Parti ve Durak’tan, Çetin’i kutlama ziyareti

İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu, il ve ilçe yöneticileri ile Adana Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aytaç Durak, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyaret ederek, yeni dönemde başarılar dilediler. Başkan Soner Çetin, yerel seçim sürecinde İYİ Parti ile uyumlu bir çalışma dönemi geçirdiklerini belirterek, teşekkür etti.

İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu, İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Çukurova İlçe Başkanı İlker Akça ve Adana Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aytaç Durak, Çukurova Belediye Başkanlığına rekor bir oyla yeniden seçilen Soner Çetin’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

DURAK, ÇETİN’E BAŞARILAR DİLEDİ

Aytaç Durak, “Büyükşehir Belediyesi’ne 5 yıl önce yeni bir arkadaş gelmiş ve ben de ona kefil olmuştum. Ama hata yapmışım. İnsan hata yapabilir. Giden arkadaşa geçmiş olsun, yerine gelene de hayırlı olsun” ifadesini kullandı. Durak, Soner Çetin’e de hayırlı olsun dileğinde bulunacak, başarılar diledi.

MİLLET İTTİFAKI BAŞARILI OLDU

İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu da, Millet İttifakı olarak güzel bir seçim süreci geçirdiklerini belirterek, “Sonuç olarak Adana’da büyük ilçelerde başarılı olduk. Millet İttifakı olarak Büyükşehir Belediyesini almanın mutluluğunu yaşadık. Arkadaşımızı kutlamak için geldik. Soner Çetin zaten başarılı bir 5 yıl geçirmişti. 5 yıl daha Çukurova’ya en iyi hizmeti vereceğine enimiz. Ayrım yapmadan tüm Çukurovalıları kucaklayacağına inanıyoruz” dedi.

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ise yerel seçimlerde CHP ve İYİ Parti’nin ittifak yaptığını hatırlatarak, “Bu süreçte uyum içinde çalıştık ve başarılı olduk. Hayırlı olsun” ifadesini kullandı.

İYİ PARTİ İLE UYUMLU ÇALIŞTIK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve konuklarına teşekkür eden Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de, Aytaç Durak’ın Adana’da 5 dönem belediye başkanlığı yaptığını belirterek, kendisinin deneyimlerinden yararlanmaya devam edeceklerini söyledi.

Seçim sürecindeki uyumlu çalışma ve katkılarından dolayı İYİ Parti milletvekilleri, il, ilçe yöneticileri ve meclis üyelerine teşekkür eden Başkan Çetin, “Millet İttifakı Türkiye’de örnek çalışmayı Adana’dan başlattı, bunun meşalesini de Çukurova’da yaktık. 104 gün boyunca İYİ Parti teşkilatları sahadaydı. İYİ Parti’nin de desteğiyle önemli bir başarı elde ederek Çukurova’da tarihi bir fark attık” şeklinde konuştu.

HERKESİN BELEDİYE BAŞKANIYIM

Başkan Çetin, Çukurova’da yüzde 60 oy oranına ulaştıklarını ve 10 kişiden 6’sının desteğini aldıklarını ifade ederek, şöyle devam etti:

“Bu sonuçlardan sonra devlet desteği gerektiren projelerimiz için Sayın Cumhurbaşkanına daha bir özgüvenle gidebiliriz. Artık seçim bitti. Oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Ben herkesin belediye başkanıyım. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm Çukurova halkını kucaklamayı sürdüreceğiz. Millet İttifakı bundan sonra davam edecektir.”

0 thoughts on “DURAK, ÇETİN’E BAŞARILAR DİLEDİ”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir