ERSİN AY ADANA SOKAKLARI
Ersin AY Adana SOKAKLARI

NOVACELL AJANS/ ADANA –Son zamanlarda müzik dünyasında fırtınalar estiren şarkıcı Ersin AY Adana Sokakları şarkısı ile büyük bir çıkış yakalayan yakışıklı şarkıcı sosyal medyada sevenleri tarafından araştırılıyor.

İşte Ersin AY hakkında bilinmesi gerekenler…

Ersin AY kimdir? Ünlü şarkıcı Ersin AY yakın bir zamanda Adana Sokakları şarkısı ile büyük bir çıkış yakaladı. Ersin AY hayranları ünlü şarkıcıyı merak ediyor. Kendisine özgün sesi ve tarzı ile herkesi etkiliyor.

Ersin AY KİMDİR?

Ersin AY, Adanalı şarkıcı ve şarkı yazarıdır. Adana’nın özgün sanatçıları arasında aranan isimleri arasına girmeyi başaran ender isimlerdedir.

Ersin AY Adana’da doğdu büyüdü. Öğrenim yıllarında okul eğitiminin yanı sıra müzik eğitimi de aldı.

Kendi çabaları ile albüm hazırlamak için hemen çeşitli kişilerle iletişim kurmaya çalıştı başarıyı yakaladı.

Adana’da iki ayrı radyoda radyo programcılığı yaptım. Birçok sanatçıyı konuk aldım. Ve Yar Diyemedim şarkısıyla patladım Ulusal kanallarda Kliplerim döndü,

 “Yar diyemedim, affeder misin?, Unutacağım, Gizli sevdim, Affet Annem, Bıdı Bıdı, Adana Sokakları” Adanalı sanatçı Ersin Ay’ın seslendirdiği kliplerden birkaçıdır.

ERSİN AY ADANA SOKAKLARI
ERSİN AY ADANA SOKAKLARI

Yakında nasipse Demirspor’umuza yaptığım şampiyonluk şarkısına klip çekeceğim.

Son günlerde HİT olan Adana Sokakları ” son günlerde dillerden düşmüyor.

Ersin Ay Adana Sokakları Şarkısını Adana Demirspor taraftarları kendilerine göre yorumlamaya başladılar ve dillerden düşürmeden söylediler.

Adana Demirspor a yaptığım sözü müziği bana ait adana sokakları şarkim ayrı Adana Demirspor şarkım ayrı yani İkisi de büyük ilgi görüyor. İki şarkımda adanama olan sevdamı ve futbolda da Adana’mıza bir eser üretmenin gururunu yaşıyorum.

Ayrıca Adana’yı en güzel sadelikle güzellikleri ile anlatmaya yeter sosyal medyada yayınlandığı ilk andan itibaren büyük ilgi gören şarkı, Adana Sokakları Şarkısı bir mozaik oluşturduğuna göre biliyorsunuz Ersin Ay’ı dinledikçe Adana’ya olan özlemleri artırmakta

FOTOĞRAF Hulusi ÇAĞLIYAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir