Göktürk Güngör’den Güzel Bir Mesaj

Göktürk Güngör’den Güzel Bir Mesaj

Türkiye genelinde Korona (COVİD-19) virüs nedeniyle uygulanan kısıtlanmalar kapsamıda hafta sonları sokağa çıkma yasağı ve Yılbaşı’nda 4 gün olan kısıtlama sebebiyle çeşitli kampanyalar düzenleyen Güzelyalı Mahallesi Muhtarı Göktürk Güngör, “Her Canlı Kutsaldır” düşüncesiyle uyguladığı projelerle güzel mesajlar vermeye devam ediyor.

Göktürk Güngör’den Güzel Bir Mesaj
Güzel Bir Mesaj

Göktürk Güngör, “Pandemiden dolayı, Adnan Mendereste bulunan restoranların paket servisine geçmesiyle, çoğu işletmeden gelen yemek ve ekmek artığı ile beslenen Seyhan Baraj gölünde bulunan kanatlı dostlarımızın yiyecek sıkıntısı baş göstermiştir. Elimizden geldiğince her vatandaşımızın  yanında olduğumuz gibi , kanatlı dostlarımızın da özellikle bu dönem yanında olacağız” şeklinde konuştu.

ADNAN MENDERES de bulunan SAKLIBAHÇEYE bırakılması

Güzelyalı Mahallesi Muhtarı Güngör, bu zor dönemde en çok etkilenen canlıların hayvanlar olduğunu belirterek,” Sebze-meyve  pazarı sonrası kalanları aldık ve beslemeye gideceğiz. Herkesten bu konuda duyarlı olmalarını ve besleme yapmalarını rica ediyoruz. Eğer ürün tedariğinde bulunuruz diyorsanız, ADNAN MENDERES de bulunan SAKLIBAHÇEYE bırakılması durumunda da Abbas Bey kanatlı dostlarımızın beslemesini kendisi yapacaktır. Bu konudaki hassasiyetinden dolayı kendisine şükranlarımızı iletiyoruz” dedi.

Göktürk Güngör’den Güzel Bir Mesaj
Göktürk Güngör
One thought on “Göktürk Güngör ’den Güzel Bir Mesaj”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir