Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/single.php on line 88

BİNLER KOCAİSPİR’İN PROJELERİNİ AYAKTA ALKIŞLADI

KOCAİSPİR PROJELERİNİ AÇIKLADI

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir’in proje tanıtım toplantısına ilgi çok büyük oldu. Yüreğir Kültür Merkezini hınca hınç dolduran vatandaşlar, açıklanan projeleri ve Fatih Mehmet Kocaispir’i ayakta alkışladı.

Proje tanıtım toplantısı sırasında Başkan Kocaispir’in çekilen mini klipleri konukların büyük ilgisini çekti. Yeni projeler ile her kesime hizmet etmek istediklerini açıklayan Kocaispir ”Bu projeler Yüreğir’imize değer katacak projelerdir ” dedi.

İLGİ ÇOK BÜYÜK OLDU

AK Parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Av Fatih Mehmet Kocaispir’in proje tanıtım toplantısına AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler, MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı,   AK Parti Milletvekillerinden Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı, Abdullah Doğru, Ahmet Zenbilci, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel,  AK parti eski Milletvekillerinden Fatoş Gürkan Zopçuk ve Sadullah Kısacık, Cumhur ittifakı Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni, AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Yaşar Turan, Ak Parti Sarıçam İlçe Başkanı Emrah Ceylan, İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can, MHP İl Kadın kolları Başkanı Elif Kaçmaz,  İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Bozkurt, Yüreğir İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Yıldız, Yüreğir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yusuf İslam Özger, Yüreğir Ülkü Ocakları Başkanı Muhammet Doğan, ASKF Başkanı Dr. Ahmet Bozan, Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, gazete imtiyaz sahipleri, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TURAN “ FATİH BAŞKAN İLE YÜREĞİR KABUK DEĞİŞTİRECEKTİR”

Fatih Kocaispir’in Belediye Başkanı olmasının Yüreğir için bir şans olduğunu açıklayan AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Yaşar Turan, teşkilatın tüm kademeleri ile sahada olduklarını ifade etti. Turan “ Yüreğir’deki tüm evleri ve işyerlerini tek tek geziyoruz. Bunun sonucunda Cumhur ittifakının halk tarafından büyük destek gördüğüne şahit oluyoruz. Yeni projelerimizin Yüreğir’imize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Fatih Başkan ile Yüreğir kabuk değiştirecektir” diye konuştu.

DOĞRU “ BU PROJELER YÜREĞİR’İN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEKTİR”

Fatih Kocaispir’in teşkilat yapısını çok iyi bildiğini ve Yüreğir’e çok büyük hizmetler edeceğine inancının tam olduğunu açıklayan AK Parti Milletvekili Abdullah Doğru, İl başkanlığı döneminde 3 yıl beraber çalıştığı Kocaispir’in Yüreğir’in çehresini değiştireceğinin ve hazırlanan projelerin Mükemmel olduğunu söyledi.

SÖZLÜ “YÜREĞİRİMİZ BİR BAŞKANIMIZ FATİH MEHMET KOCAİSPİR”

Yüreğir’in Fatih Kocaispir’in projeleri ile değişeceğine inandığını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü, Yüreğir’e çok büyük yatırımlar yapacaklarının müjdesini verdi. Başkan Sözlü “Cumhur ittifakı Türkiye Cumhuriyeti’nin çimentosudur. Ben ve İlçe Belediye Başkanlarımız ile el ele vererek Adana’mızı yeniden inşa edeceğiz. Özellikle Yüreğir’e yapacağımız yatırımlar Yüreğir’i uçuracak cinstendir. Fatih Başkan ile büyük projelere imza atacağız”  

KOCAİSPİR “GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ YAPACAĞIZ. SAYIN BAŞKAN DEĞİL BİZİM BAŞKAN SÖZÜNÜ HÂKİM KILMAK İSTİYORUZ “

Yüreğir’de başkanlık yapmış tüm belediye Başkanlarına teşekkür ettiğinin altını kalın çizgilerle çizen Cumhur İttifakının Ak Partili Yüreğir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir, “Sayın başkanım değil benim başkanım sözünü hâkim kılmak istediklerini” söyledi. Başkan Kocaispir” Yeni dönemde de sizlerin dua ve desteğiyle bu kervana bizlerde katılmak istiyoruz. Hemşerimizin temel belediyecilik ihtiyaçlarını eksiksiz yerine getirmek istiyoruz. Katılımcı ve istişare eksenli Belediyecilik anlayışını yaymak, Şeffaf, harcamalarda dürüst ve insanlarla gönül köprüleri kuran bir belediyecilik anlayışını önemsiyoruz. Projelerimizi 5 ana temada topladık İşte projeler Sosyal Projeler, Halkla ilişkiler projeleri,  Gençlik spor ve kültür projeleri, Park ve bahçeler projeleri ve Kentsel Projeleri. Bu projeler ile halkımıza hizmet etmek istiyoruz. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir