TÜED Adayı Cumali Güçtekin
TÜED Adayı Cumali Güçtekin dedikodulara yanıt verdi

İLKGÜN HABER – Adana’da Taban Güçbirliği Dernek Başkanı ve aynı zamanda TÜED Adana Şubesi Başkan Adayı olan Cumali Güçtekin,  dernek binası önünde bir basın açıklaması yaparak, adaylığı hakkında bilinçli olarak ortaya atılan TÜED adaylığından çekildiğine dair dedikoduları yalanladı.

Güçtekin, Biz Taban Güçbirliği olarak görevimizin başındayız.  Türkiye Emekliler Derneğinin Adana şube başkanlığı içinse 2 yıldır çalışıyoruz. TÜED Adaylığım  Emekliler Kamuoyunda ve tabanda karşılığını bulunca Cumali Güçtekin ve Ekibi hakkında çeşitli dedikodu üreten mualif kişilerce, yıpratılmak istenmekteyiz dedi.

Adaylıktan çekildi dedikodularını şiddetle kınıyoruz. Görevimizin bilincindeyiz ve emekli kardeşlerimizin sorunlarını çözmek için geliyoruz. Bu güne kadar yılmadan usanmadan alanlarda olduk ve olmaya devam edeceğiz. Dedikodu üretenler kendilerine baksınlar. Gün geçmiyor’ki ekibimize katılım sağlamak adına iştişare içerisinde olunmasın. Kitlesel Katılımlar sağlanmaktadır. Emekli Kardeşlerime İnanıyorum ve çalışmalarımıza güveniyorum. Seçim süreci istediği kadar uzatılsın. Uzatılmada olsa bu seçimlerden güçlenerek çıkacak ve emekli kardeşlerimle birlikte seçilerek görevimizin başında olacağız. Bundan asla kimsenin şüphesi olmasın.

Bizim yönetim anlayışımızda ben degil, biz olarak sorunların üstesinden geleceğiz. Bu gün burada Pendemi kuraları çerçevesinde kısıtlı katılımla basın açıklamamızı yapıyoruz.  

TÜED Adayı Cumali Güçtekin
TABAN GÜÇBİRLİĞİ

Ülkemizin Çimentosu olan kardeşlerim bugün buradan bir kez daha bu güne kadar hizmet eden rahmetli başkanımız Seyfiye iyiyürek ve arkadaşlarına Emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizim hiç bir adayla meselemiz olamaz. Tüm aday olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bu bir hizmet yarışıdır. Hak eden kazansın diyorum. Biz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Durmak yok yola devam diyoruz.

TÜED Adayı Cumali Güçtekin ve ekibi olarak, bizim hizmet anlayışımızda laf değil, hizmet olacaktır.Hizmet halk için ve hak için yapılır. Bizim inancımız budur. Bu inançla yolumuza devam ediyor ve Allahın izniyle önümüzdeki yapılacak olan kongrede başarıyla görevimizin başında olacağımıza inancımız tamdır diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir