İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ SPOR CAMİASINDAN İASKF SEÇİMİNDE ALİ DÜŞMEZ'E TAM DESTEK
İGG Spor’dan İASKF İçin Ali Düşmez’e Tam Destek

Genç başkan Özgür Subaşı yaptığı açıklamasında “Türkiye’de 2011/2012 futbol yılında bir transfer ücreti 750 TL idi, asgari ücretlinin aldığı maaşından 800 TL di. 2020/2021 futbol sezonunda transfer ücreti 350 tl ye kadar düştü, asgari ücret 2.500 tl üzeri Gençlik ve Spor Bakanlığından tüm spor kulüplerine 2 defa 5.000 TL yardım çıkarıldı,

Sağlıkçı konusunda İstanbulda 39 ilçede tüm stadlara maçlarda sağlıkçılar atanıyor. Sezon başı İASKF ve TASKK bünyesinde her stada sağlık çantası veriliyor. Sezon başı lige katılım ücretleri 2011/2012 sezonunda 600 tl den 400 tl ye düştü. Son 2 sezondur lige katılım ücretlerini İASKF ve TASKK Genel Başkanı tarafından karşılanıyor. Ayrıca İstanbul ilçelerimizden Beykoz sahası Kanlıca sahası Kağıthane sahalarının yeniden ıslahı ile Ataşehir İstanbul Site sahasının yeniden ele alınmasını ve ilimizden Gazi mahallesi sahası en az bu gibi çok maç verilen sahalarında ıslahının yenilenmesinin yapılabilmesinde önemli ölçüde katkı sunmaktadır. 10 senedir .

İstanbul Gençler Gücü Spor camiasından İASKF Seçmelerinde Ali Düşmez’e Tam Destek

İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Başkanlığını yapıyorum herkes eleştiriye açıktır, ama yapılan güzel çalışmaları hiç kimse yok sayamaz İASKF ve TASKK Genel Başkanımız Ali Düşmez’e Türk futboluna ve amatör spor kulüblerine verdiği katkılardan dolayı teşekkür ederiz” dedi. Genç Başkan Özgür Subaşı HAZİRAN ayı içerisinde yapılacak İstanbul Amatör Spor Kulübleri Federasyonu olağan genel kurulunda İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü camiası olarak amatör futbola büyük katkı saglayan Sayın Ali Düşmez Başkanı destekliyoruz dedi.

One thought on “İGG Spor’dan İASKF İçin Ali Düşmez’e Tam Destek”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir