Özgür Subaşı Yeni Sezonda Anadolu Dernek Tv de

Özgür Subaşı Türkiye’nin en genç spor kulübü başkanı Özgür Subaşı , bir yandan başkanlığını yaptığı İstanbul Gençlergücü spor kulübü’nde gençlere ücretsiz spor hizmeti verirken diğer yandan kendi imkanlarıyla hazırlayıp sunduğu televizyon programı ile amatör kulüplerin sorunlarını duyurmaya çalışıyor. Yeni Sezonda Anadolu Dernek Tv de

Özgür Subaşı hazırlayıp sunduğu, Anadolu Dernek TV ekranlarında yayınlanacak ‘Spor Sanat Panorama’ programı için Anadolu Dernek Tv Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Şahin’le anlaştı.

İstanbul Gençlergücü spor kulübü’nde gençlere ücretsiz spor hizmeti
İstanbul Gençlergücü spor kulübü’nde gençlere ücretsiz spor hizmeti

Çok olumlu tepkiler aldıklarını belirten Özgür Subaşı, “Ekranlarda birçok spor programı var ve hepsinde birbirinde değerli sunucular, konuklar mevcut. Bununla beraber Spor Sanat Panorama Programı’na katkı veren Duayen hocalarımıza Amatör Futbola Gönül vermiş Başkanlarımıza Yöneticilerimize Hocalarımıza ve sporcularımıza Her Zaman yanımızda olan sponsorlarımıza teşekkür ederiz. Amatör sporun içinden geliyorum, 10 yıldır faal olarak Başkanlık yapıyorum ve amatörlerin sorunlarını çok iyi biliyorum. Amatörlerin sesini Tv kanalarında duyurabiliyorsak ne mutlu bize” diye konuştu.

2 thoughts on “Özgür Subaşı Yeni Sezonda Anadolu Dernek Tv de”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir