T.C.
ADANA VALİLİĞİ
İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRLÜĞÜNÜN NÜFUS ŞEFLİKLERİ İLE İLGİLİ
BASIN BÜLTENİ
 
İçişleri Bakanlığımızın T.C. Kimlik Kartı, Pasaport ve Sürücü Belgesi hizmetini kapsayan üçü bir yerde hizmet hedefini gerçekleştirmek üzere İlimiz Seyhan İlçe NüfusMüdürlüğüne bağlı bulunan Reşatbey Mahallesi’nde hizmet vermekte olan Seyhan Nüfus Şefliği ile Meydan Mahallesi’ndeki Eski İl Emniyet Müdürlüğünde hizmet vermekte olan Seyhan İlçe Nüfus Müdürlüğümüzün Pasaport ve Sürücü Belgesi iş ve işlemleri 20/05/2019 tarihinden itibaren Seyhan Kaymakamlığının (Eski Vilayet) karşısındabulunan Seyhan İlçe Nüfus Müdürlüğünde birleştirilerek tüm iş ve işlemler (T.C. KimlikKartı, Pasaport ve Sürücü Belgesi) yeni görünüm ve konseptiyle Seyhan İlçe Nüfus Müdürlüğünde hizmet verecektir.
 
İlimiz Çukurova İlçe Nüfus Müdürlüğüne bağlı olarak hizmetveren Kenan EvrenBulvarı üzerinde bulunan Çukurova İlçe Nüfus Şefliği de aynı kapsamda Çukurova Kaymakamlığın zemin katında bulunan Çukurova İlçe Nüfus Müdürlüğünde 20/05/2019 tarihinden itibaren hizmet verecektir.
 
Farklı yerlerde hizmet veren birimlerimizin birleştirilerek vatandaşlarımıza daha iyi, daha hızlı ve daha kaliteli hizmet vermesihedeflenmiştir.
Kamuoyuna önemle duyurulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir