İGG SPOR KlübüİGG SPOR Klübü

İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Camiasın’dan ücretsiz futbol okulu

İstanbul Gençlergücü spor kulübü camiası 2000-2016 arası doğumlu gençler için ücretsiz spor okulu programına bu yaz da devam ediyor.

Konuya alakalı açıklamada bulunan, İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü genç Başkanı Özgür Subaşı, “Sporculara spor yaptırabilmek genç yeteneklere daha önce lisans çıkarmamış ve futbol müsabakasında lisanslı olarak mücadele edecek yeni yetenekler bulmak ve onlara katkı sağlamak için ücretsiz futbol okulu kurma kararı aldık. Yetenekli gençlerimizin Türk futboluna katkı sağlamasını ve profesyonel spor kulübü camialarına yetiştirmek istiyoruz.

Bugüne kadar başkanlığım döneminden beri yüzlerce genç kardeşimizi daha iyi takımlara transfer ettik. Kulübümüzle sporcularımızla her daim gurur duyuyorum. Durmak yok. Çalışmalarımıza yılın 12 ayı devam ediyoruz. Herkesin futbol okullarına zam yaptığı bu dönemde maddi imkanı olmayan gençlerimizin de spor yapabilmesi için böyle bir karar aldık dedi”

Ayrıca İstanbul Gençlergücü spor , İstanbul Kartalgücü spor ve 33366 sicil numaralı Beşiktaş jk kongre üyesi olan Genç Başkan Özgür Subaşı maddi imkanı olmayan çocuklara spor malzemelerini de ücretsiz vereceklerini bugüne kadar yanımızda olan herkese çok teşekkür ederiz dedi.

2000-2016 arası doğumlu gençlerin velileri ve kendileri 0535-528-51-12 numaralı telefondan başvuruda bulunabilecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş
Bağlantıyı kopyala