Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/single.php on line 88

JMO’da görev bölümü yapıldı

Başkanlığa yeniden Dr. Mehmet Tatar seçildi

Tatar “Halkımızın yararına girişimlerin parçası olacağız”

“Bilimin ışığında mesleki tecrübemizle çözüm önerisi sunacağız”

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Adana Şubesi’nin 13. Genel Kurulunda seçilen Yönetim Kurulu görev bölümü yaptı. Başkanlığa yeniden Dr. Mehmet Tatar seçildi.

YÖNETİM İLK TOPLANTISINDA GÖREV BÖLÜMÜNÜ YAPTI

15-16 Şubat 2020 tarihlerinde yapılan Jeoloji Mühendisleri Odası Adana Şubesinin Genel Kurulunda üyelerden onay alan Yönetim Kurulu üyeleri görev dağılımını yaptı. Başkanlığa Dr. Mehmet Tatar seçilirken, 2.Başkan Doç. Dr.Mustafa Akyıldız, Yazman İsmail Ergan, Sayman Meltem Akdoğan oldu. Edip Gedik, Emre Büyüközer, Mustafa Kemal Mengeloğlu da üye olarak görev aldı.

“YENİ DÖNEMDE DE AYNI ŞEVKLE ÇALIŞMAYA DEVAM”

Genel Kurula katılarak Odayı sahiplenip, kendilerine de güç veren üyelere teşekkür eden Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Adana Şube Başkanı Dr. Mehmet Tatar yeni dönemde de TMMOB’nin ve jeoloji mühendisliğinin yanı sıra kamunun çıkarları doğrultusunda aynı heyecanla, aynı şevkle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

“BİLİMSEL GERÇEKLİĞE DAYALI, BİLGİ VE BİRİKİMİMİZİ PAYLAŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”

Jeoloji mühendislerinin istihdam sorununun giderilmesinin, yeni dönemde de öncelikli olarak takip edecekleri konuların başında yer alacağını ifade eden JMO Adana Şube Başkanı Tatar sözlerini şöyle tamamladı;

“Yeni dönemde daha önce olduğu gibi halkımızın yararına olan her girişimin bir parçası olacağız. Özellikle doğal afetler konusunda kamuoyunu aydınlatıcı çalıştay, sempozyum, panel gibi etkinliklerimizi sürdüreceğiz. Ülkemizin ve kentimizin kalkınması için, bilimsel gerçekliğe dayalı, mesleki tecrübelerimizin ışığında bilgi ve birikimimizi halkımızla paylaşmaya devam edeceğiz. Jeoloji Mühendisleri olarak ülke sorunlarına karşı gerekli çözüm önerileri üretme konusunda her türlü çalışmalara devam edeceğiz. Bu sebeple tüm meslektaşlarımı daha güçlü bir Jeoloji Mühendisliği Odası için birlikte çalışmaya, üretmeye, mesleğimize ve meslek odamıza sahip çıkmaya davet ediyorum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir