Kadınlar dikimevinde üretiyor

Kadınlar dikimevinde üretiyor, Seyhanlı kazanıyor

Personel kıyafetleri beğenildi, sipariş arttı

Dikimevi, diğer belediyeler için de üretiyor

Dikimevinde, hem Seyhan’ın, hem de diğer Belediyelerin işçi kıyafeti dikiliyor

Başkan Akay, “İlk günden üretime odaklandık”

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın “Her alanda Üreten Seyhan” düşüncesi çerçevesinde üretime başlayan ‘Seyhan Dikimevinde’, Belediye personelinin iş kıyafetlerinin üretilmesinin yanı sıra Karataş Belediyesi’nden gelen “Kışlık Personel Kıyafeti’ siparişi tamamlanarak Belediye yetkililerine teslim edildi.

Kadınlar dikimevinde üretiyor
Kadınlar dikimevinde üretiyor

İŞ BEĞENİLİNCE SİPARİŞ ARTTI

Daha önce de Adana ve diğer yakın ilçe Belediyelerinden ‘Yazlık Personel Kıyafeti’ siparişi alan Seyhan Dikimevi çalışanları, siparişleri teslim etmiş, işçilik ve kalite konusunda büyük beğeni almıştı. Yapılan işin beğenilmesi, yeni siparişleri de beraberinde getirdi. Daha önce de Seyhan Belediyesi Dikimevinde üretilen “Yazlık personel kıyafeti” alımı yapan Karataş Belediyesi, bu kez de “Kışlık personel kıyafeti” alımı yaptı.

Personel kıyafetleri beğenildi, sipariş arttı
Daha önce de Adana ve diğer yakın ilçe Belediyelerinden ‘Yazlık Personel Kıyafeti’ siparişi alan Seyhan Dikimevi çalışanları, siparişleri teslim etmiş, işçilik ve kalite konusunda büyük beğeni almıştı. 
www.haberinsonu.com
Personel kıyafetleri beğenildi, sipariş arttı

İŞÇİ KIYAFETLERİNİN TESLİMİ YAPILDI

Çalışanlarının büyük bölümünün kadın ve işi bilen ustalardan oluşan Seyhan Dikimevinde üretilen kıyafetlerin;  işçilik, kalite ve dayanıklılık kriterinin yüksek olması talebi arttırdı. Karataş Belediyesi’nden gelen yetkililer, ürünleri inceleyerek siparişe uygunluğunu kontrol etti. Siparişe uygunluk, işçilik, dayanıklılık ve kalitenin standartlarda olduğunu denetleyen Karataş Belediyesi yetkilileri ürünleri teşekkür ederek teslim aldı.  

Kadınlar dikimevinde üretiyor.
 Siparişe uygunluk, işçilik, dayanıklılık ve kalitenin standartlarda olduğunu netleyen Karataş Belediyesi yetkilileri ürünleri teşekkür ederek teslim aldı.  
www.haberinsonu.com
Kadınlar dikimevinde üretiyor

“İLK GÜNDEN,  ÜRETİME ODAKLANDIK”

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, göreve gelmeleri ile birlikte boya atölyesi, çiçek ve komposto gübre üretimi gibi Seyhan Dikimevinde de “Üreten Seyhan” parolasıyla çalışma yapıldığını söyledi. Başkan Akay “Geldiğimiz noktada Seyhan dikimevi aracılığıyla kendi personelimizin kıyafetlerini dikiyoruz.  Buradaki var olan potansiyelimizi başka Belediyelerin kıyafet siparişleri için de kullanıyoruz. Elde ettiğimiz kazancımızı yine Seyhanlı’ya kaynak olarak aktarıyoruz. Her alanda üretmeye devam edeceğiz

One thought on “Kadınlar dikimevinde üretiyor,Seyhanlı kazanıyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir