Adana'da Yaşayan kadirli Sevdalıları Platformu

Adana ve bölgesinde yaşamlarını sürdüren Kadirli ve Kadirlide bulunan dernekler güç birliği oluşturmaları ile platform oluşturmaları ile gündem olan olaylar içindestek vermeye başladılar.

“#AZRA GÜLENDAM HAYTAOGLU”
Adana da Yaşayan Kadirli sevdalıları Platformunun 11.08.2021 saat 18 de Güzelyalı Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde Gündeş Çiçek ‘de Azralar öldürülmesin canilerden hesap sorulsun, kamuoyunu duyarlı olsun la ilgili Adana da yaşayan biz platform üyeleri #Mehmet Bunsuz, #Abdurrahman GUNDESLIOGLU, #Murat Akdoğan, #Nevzat Karzan ve #Zeliha Divarcı ile birlikte Azra’larımıza kalkan eller kırılsın ilgili bu eylemi kamuoyu yaratmak için gerçekleştirildi


#Adana Büyük Şehir Başkan Yardımcısı #İsmet Yüksel,Güzel yalı Muhtarı #Göktürk Güngör ve arkadaşları katkı vermişlerdir.

#Kadirli Beldiye Başkanımız #Ömer Tarhan da kalbinin bizimle birlikte olduğunu vurgulamıştır.#Çukurova Belediye Başkanı #Soner Çetin anjiyo olduğundan dolayı Adana kadın millet vekili #Müzeyyen Şevkin kalamadığından dolayı üzüntülerini Platform üyelerine diğer vekilleri tarafından iletilmiştir. Biz Adana da Yaşayan Kadirli Sevdalıları olarak kadınlarımızın daima yanında olacağız.

Kadınlarımıza kalkan eller olmasın istiyoruz.

#Karınca misali insani duygularlada tarafımızı beyan ediyoruz. Bugün yapılan etkinliğe maddi ve manevi katkı veren #Zeliha Divarcı’ya, #Gündeş Çiçek ‘e, Kadirli #efendi #Sucuk ekmek’e katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

#Biz Adana da Yaşayan Kadirli sevdalıları #Azra #Gülendam #HAYTAOGLU ile ilgili duyarlılığımızı gösterdik.

Takdir kamuoyunundur.Biz inanıyoruz ki bu kıvılcım ateşi tüm Adana da ve Türkiye’de ses getirmiştir.

Sizlerde kendi sayfalarınızda veya sosyal medyalarınızda basın da tanıdıklarınızla paylaşarak katkı verebilirsiniz.
#AZRA #GÜLENDAM #HAYTAOGLU seni daima yaşatacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.