TVA Ülkemizin en önemli illerinden birisi olan Adana’da merkez stüdyoları bulunan ve Akdeniz Bölgesi’nde çeşitli illerde temsilcilikleri bulunan Kanal A yaklaşık 25 yıl önce yayınlarına başlayan sadece Adana’nın değil Türkiye’nin ilk özel televizyonlarından birisidir.TVA Ülkemizin en önemli illerinden birisi olan Adana’da merkez stüdyoları bulunan ve Akdeniz Bölgesi’nde çeşitli illerde temsilcilikleri bulunan Kanal A yaklaşık 25 yıl önce yayınlarına başlayan sadece Adana’nın değil Türkiye’nin ilk özel televizyonlarından birisidir.

  
           Ülkemizin en önemli illerinden birisi olan Adana’da merkez stüdyoları bulunan ve Akdeniz Bölgesi’nde çeşitli illerde temsilcilikleri bulunan Kanal A yaklaşık 25 yıl önce yayınlarına başlayan sadece Adana’nın değil Türkiye’nin ilk özel televizyonlarından birisidir.

            Türksat 4A uydusu üzerinden yayın yapan Kanal A (TVA) tüm dünyadan rahatlıkla izlenebilmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden kurumumuz gerek soysal medya hesapları üzerinden gerekse mobil uygulamalarıyla insanların her an ulaşıp yayınlarını izleyebileceği bir durumdadır.

            Özellikle bölgemizde yaşanan gelişmeler, haber bültenleri ve yaptığı özel programlarla rakiplerinden öne çıkan kurumumuz ülkemizde ve dünyada yaşanan gelişmeleri de izleyicileri ile anında paylaşmaktadır.

            Toplumun her kesimine hitap eden ve her düşünceye saygıyla yaklaşarak evrensel yayıncılık ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalan KANAL A (TVA) haber, ekonomi, müzik, sosyal güvenlik, iş hayatı, spor ve sinema kategorilerinde programlar yayınlamaktadır.

            www.tva.com.tr/canli-yayin  adresinde yer alan internet sayfasıyla da kesintisiz tv keyfini yaşatan kanalımız bölgenin en çok izlenen ve gündem oluşturan yayın kuruluşudur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş
Bağlantıyı kopyala