HAKAN AKIN

Karşılıklı Ticaret İçin Bir Araya Geldiler

Adana ve Konya Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)’ın üyeleri görüntülü platformda bir araya geldi. Farklı sektörlerden 50’nin üzerinde iş insanı karşılıklı ticaretin yollarını aradı. MÜSİAD Adana Başkanı Burhan Kavak, “Ticareti Geliştirme Programı’ kapsamında yararlı bir etkinlik gerçekleştirdik” dedi.

Karşılıklı Ticaret ve Ticareti Geliştirme Programı

MÜSİAD Adana Başkanı Burhan Kavak, ‘Ticareti Geliştirme Programı’ kapsamında MÜSİAD Konya üyeleriyle görüntülü platformda bir araya geldiklerini, oldukça yararlı geçen etkinlikte farklı sektörlerden 50’nin üzerinde iş insanı birbiriyle ticaretin yollarını aradığını söyledi.

MÜSİAD üyeleri arasında doğal olarak gelişen iş

Konya ve Adana’nın ekonomisi güçlü birbirine yakın iki şehir olduğunu belirten Başkan Kavak, “İstihbarat, ticarette kaynak ve zaman gerektiren bir süreç. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) üyeleri arasında doğal olarak gelişen iş birliğini şehirler bazına taşıyan ‘Ticareti Geliştirme Programı’nın ilkini ekonomisi güçlü komşu şehrimiz Konya ile yaptık. Karşılıklı Ticaret

Ortak iş yapma ve ortak yatırımlara da vesile olmak

Farklı sektörlerden iş insanları kendi aralarında ticaretin kapılarını araladılar. Bu yöndeki etkinliklerimizi öncelikle Gaziantep, Kahramanmaraş, Mersin ve Hatay gibi şehirlerimizle de gerçekleştireceğiz. Bu buluşmaların sadece ticareti değil, ortak iş yapma ve ortak yatırımlara da vesile olabileceğini düşünüyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir