Gülşah AYBOGA müzisiyen
Kıbrıs’ın Parlayan Yıldızı Gülşah AYBOĞA

Gülşah AYBOĞA Kimdir, neler yapar1989 Gazimagusa / KIBRIS Doğumlu , evli Spor ,müzik ve TV program sunucusu ve yapımcısıdır.

NOVACELL AJANS / KIBRIS- Kıbrıs’ta küçük yaşlardan beri kendisini spora adamış ve Kıbrıs birincileri olup yurt dışında bir çok kez yarışlara katıldı bunun dışında ayrıca müziğe de merakı olan kendine haz bir tarzla müzik programları yapan ayrıca özel bir TV kanalında 12 yıl aralıksız Veli Tavukcu ile birlikte program sunmaktadır.

Ayboğa ve Tavukçu

12 yıldır Kıbrıs’ta bu Show programı kendi gününde TV izleyicilerinin gönülden zevkle izlenen ve her programda reyting yaptırmaktadır. Kıbrıs halkının gönüllerini kazandığı gibi dünyanın çeşitli ülkelerinden izlenme rekorları kırmakta, ayrıca yurt dışında olan vatandaşlarımız sıkı takipçilerimiz. Onlara vatan hasetlerin en aza indiren program, izleyicilere keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Tavukçu Show programı izleyicilere hitap eden program olasının ekip olarak gururun yaktayız.

Tavukçu Show programı 12 yıldır kesintisiz devam etmektedir

Gülşah Ayboğa ‘nın çok yönlü kişiliği içinde duygularını şiirlere döker ve duyguları sel olmakla birlikte yazdığı şiirlerdeki mısraları dinleyenleri ve de okuyanları kendilerinden almaktadır.

Şiir yazmasını seven olması nedeniyle kendine has yorumuyla doğal şaire olarak Kıbrıs’ta bilinen , çevresi tarafından çok sevilen sayılan aranılan kişidir…

Gülşah AYBOĞA

Küçük yaşlardan beridir yapmadığı spor branşlar kalmamıştır, Kıbrıs’ta kadın futbol takımın da yer almaktadır…

Müzik Ayboğa için ayrı bir zevktir genellikle organizasyon işlerinde Kıbrıs’ta aranılan isimler arasında…

Babasını 18 yaşında kalp krizi sonucu kaybetmesinden sonra, annesi ve onunla birlikte 3 kardeşi ile yaşam savaşı vermeye başladılar, Gülşah Ayboğa küçük yaşlarda doğuştan yüzünde Hemangioma bağlı rahatsızlık geçirmesi yaşam mücadelesinden ödün vermemekte haytalar ve kendisi ile barış yaşayan hayat dolu olması enerjisini ailesinden ve çevresin deki dostlarından almaktadır.

Ayboğanın Çok yönü
Ayboğanın Çok yönü

Tedavisini aralıksız sürdürmekte de ayrı zamanda Evinin kadını olarak aile ilişkilerini yürütmektedir şuan evli eşi Veli Ayboğa Adanalıdır. Gülşah Ayboğa Fanatik bir Adana Demirspor taraftarıdır.

Özellikle onu Kıbrıs halkı onu böyle çok sevdi çok cana yakın biridir yaptığı başarılarla taktir topluyor

Özelikle TV program yapımcısı veli Tavukcu onun elinden tutup 12 yıldır birlikte TV de müzik programları yapmaktadırlar….

FOTOĞRAFLARI DERLEYEN Hulusi ÇAĞLIYAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir