Türk Kızılayı Seyhan Şube Yönetimi, Adana Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’i ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

GİRİLMEDİK HİÇBİR EV HİÇBİR GÖNÜL BIRAKMAYACAĞIZ

Yönetim kurulu üyeleri Necdet Sakallı, Adnan Ekiz, Mehmet Fatih Bozkurt, Ramazan Akdağ, İsa Ekici ve Seyhan Genç ekibinden Eren Ekici’nin bulunduğu ziyarette konuşan Türk Kızılayı Seyhan Şube Başkanı Reşat Karaca, Kızılay olarak yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler vererek, Seyhan’da tüm ihtiyaç sahiplerinin yanlarında olarak, girilmedik hiçbir ev hiçbir gönül bırakmayacaklarını söyledi.

RAMAZAN’DA DA TÜRK KIZILAYI

Türk Kızılayı Seyhan Şube Başkanı Karaca, yardımlaşmanın, dayanışmanın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin merkezinin Kızılay olduğunu vurgulayarak, Ramazan Ayı’nda da ihtiyaç sahiplerine ulaşılması noktasında tüm kişi ve kuruluşları Kızılay’a destek olmaya çağırdı.

TÜRK KIZILAYI SEYHAN ŞUBESİ’Nİ TEBRİK ETTİ

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Türk Kızılayı herkesindir. Kızılay dil, din, mezhep, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın ülkemizde ve dünyada ihtiyaç sahiplerinin yanlarında olan en önemli kurumlarımızdandır. Bu nedenle dünyadaki yüz akımız olan Kızılay’ın her zaman yanında olacağımızı belirtirken, Türk Kızılayı Seyhan Şubesi’nin tüm üyelerini özverili ve fedakâr çalışmalarından dolayı kutluyorum” dedi.

Ziyaret, Türk Kızılayı Seyhan Şube Yönetim Kurulu Üyelerinin, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’e Kızılay yeleği vermesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

 
 Kızılay_Seyhan_Şube_2.jpg

 
 

 
 
 

 
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir